Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Twój nick: katuz

Nick gracza, na którego jest skarga: FAFKA

dowody: Server # 19
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Pozostalo ci 23 godzin , 58 minut i 27 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : katuz 
[AMXBans] Powod : ' Kultura/Obraza ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 3289199 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' ML_NOTFOUND : HIDDEN_IP ' 
[AMXBans] =============================================== 

opis: Dostałem bana bez ostrzeżenia za obraze gracza ,który latał odpalony i co chwile on/off. Napisałem adminowi ,żeby go sprawdził po czym bez sprawdzenia odpisał mi że czysto i wyszedł z gry. Totalne zlanie. Myśle ze ban przesadzony tymbardziej bez ostrzeżenia żadnego. Wszedł do gry i zbanował od razu. Liczę na skrócenie a adminowi wbicie do głowy że jak sie pisze zebyś kogoś sprawdził to żeby nie uciekał z gry jak tchórz ,tylko poświecił chwile i go sprawdził :) czekam na dowody

ps: dodam ,że to nie pierwsza sytuacja gdzie admin o nicku FAFKA siedzi na spect i nabija godziny a jak mu sie coś napisze na [email protected] to wychodzi z gry. Myśle że jeśli ktoś nie daje rady w adminowaniu to nie bierze sie za to :D :D

@ Czarna. @ selfie Proszę o logi z mapy 2020-05-27 14:492020-05-27 15:14 gracza "katuz" dodam tylko że był to twój 8 ban za kulturę :)

Śpiochu to stały gracz, był nie jednokrotnie sprawdzany, masz wątpliwości do pracy adminów na dd2, rozpisz demko :)

Wbiłem tylko po twojego sida aby zobaczyć ile masz banów na koncie, płaczesz cały czas jak ktoś Cie zabije ;)

Tak, gt nabijam cały czas, widać to po moich score większym jak przegrane minuty xD

Pozdrawiam

Posted (edited)

To Ty admin jesteś i prosisz o logi? Zbanowałeś za obraze , to pokaż tą obraze. Musiałem kogoś chyba mocno urazić skoro dostalem na 1 dzień bez żadnego ostrzeżenia. Właśnie wbiłeś po sida ,żeby sprawdzić bany a jak Ci pisałem że ktoś lata spalony to wyszedłeś z gry, bo koleś ma dużo przegranych godzin i po tym stwierdziłeś że jest czysty. Nie nadajesz sie na admina wg, bo kickować afk i robić screany to nie wszystko i każdy to potrafi ;)  ps: envo też był stałym graczem i jak napisalem kolesiowi że lata spalony to wyszło szydło z worka na screanach. Tylko że on w przeciwieństwie do Ciebie mimo stażu na serwie potrafił go sprawdzić ty olałeś temat i opuściłeś gre bo tak najłatwiej

Edited by kat lp
  • Junior Administrator
5 godzin temu, kat lp napisał:

Napisałem adminowi ,żeby go sprawdził po czym bez sprawdzenia odpisał mi że czysto i wyszedł z gry.

Śpiochu był sprawdzany multum razy, nie tylko na dd2 #2, ale i na innych serwerach sieci. Należy on do jednej z tych osób, które są non stop zgłaszane, a więc i często sprawdzane - mogłeś nie być tego świadom.

Jeżeli Admin po wielokrotnym sprawdzeniu gracza, nie wykryje u niego żadnego czita to nie sprawdza go przy każdym kolejnym zgłoszeniu, bo w jego grze po prostu nie widać nic nowego. Stwierdzenie "koleś ma dużo przegranych godzin i po tym stwierdziłeś że jest czysty" nie jest tutaj trafne.

czekam na dowody

katuz -15:02:15- 'say' "utkaj psie"

katuz -15:06:46- 'say' "zapomniales psie jak sie gra"

ps: dodam ,że to nie pierwsza sytuacja gdzie admin o nicku FAFKA siedzi na spect i nabija godziny a jak mu sie coś napisze na [email protected] to wychodzi z gry.

Co do tego to poprosiłabym o jakieś dowody, bo widzę, że na Twoje zgłoszenie Admin odpisał bezzwłocznie + kilka minut później zbanował Cię za obrazę.

http://441333.hltv2.pukawka.pl/ <- tutaj znajdziesz demka z serwera.

Twój ban oczywiście nie zostanie skrócony ze względu na Twoją historię banów za brak kultury.

kat.thumb.png.755aef868aa2eb6a13f7e472fbe27cfe.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.