Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: tak.
Mutacja głosu: Tak.
Czas spędzony na serwerze (link do GT)https://www.gametracker.com/player/taK./193.33.177.54:27176/
Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Tak
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Po dłuższym zastanowieniu, doszedłem do wniosku, że od pewnego momentu dużo siedzę na tym serwerze. Mam już  2 i pół miesiąca wolnego od pracy i wiem, że się to jeszcze przedłuży. To sobie myślę czemu nie? Na serwerze jest dużo osób, które nie potrafią zachować kultury lub cheterzy.
Posiadasz działający mikrofon: Oczywiście, że tak.
Kontakt (GG / Steam) Steam.
Steam IDhttps://steamcommunity.com/profiles/76561198879386480/
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Tak w 100% to niee, bym bardziej powiedział, że jakieś 90%.

Hm ogólnie co do stażu na serwerze to 50h masz przegrane,  w miarę ostatnio jesteś aktywny ,lecz z takimi małymi urywkami.  Co do samego gt to hm to takie 50 na 50 . Mogłeś jednak za 7 dni  napisać to by było idealnie . ;[ Tak jak Qbik pisał 4tyg to niewielkie wymaganie.

No ale  mimo wszystko  nie sprawiasz żadnych problemów . Co do kultury raczej w żadne  kłótnie czy obrażenia nie wchodziłeś ,więc na plus. Wydajesz się dojrzały.

Jako tako admin się przyda zawsze do pomocy.

Podsumowując    jestem jedynie skłonny ci dać na tak ale pod okres próbny w którym  ogarniesz ciąg dalszy Gt  jak i samego wykazania się w roli admina . Ale decyzja należy do opiekunów.

Także  powodzenia życzę . :) 

Jestem na Tak,

Spędzam dużo czasu na serwerze, każdy mnie prawie kojarzy, i z własnych obserwacji, wiem, że "Adrian" bo tak się kandydat na admina nazywa, nie sprawia żadnych problemów, jest kompetentny, skromny, rozmowny, pomocny, nie było z nim żadnych problemów, zgłasza dużo adminom jak i na ts-ie gdy siedzimy Np z Oldem, zgłasza to co się dzieje na serwerze. Myślę, że można dać mu szansę nawet na ten okres próbny, znam chłopa osobiście i wiem, że w grze jak i w życiu prywatnym jest ogarnięty i się na nim na pewno nie zawiedzie Administracja, także reasumując, 

+ Kulturka

+ Pomocny

+ Dużo zgłasza i informuje co się dzieje na serwerze

+ Gt jest dobre, może są jakieś nie dociągnięcia, ale widzę, że siedzi dużo na serwerze więc z tym nie będzie problemu.

+ Dojrzały, nie paja gniewem, Jest cierpliwy, do każdej sytuacji podchodzi dojrzale i na spokojnie.

Także życzę powodzenia :D

• Junior Administrator

Mimo małego braku w 30-dniowym GT postanowiliśmy dać Ci szansę - zostajesz przyjęty na okres próbny, który potrwa 2 tygodnie.

Zgłoś się po rangę na forum do odpowiedniego działu, a następnie do mnie/selfiego na steam :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.