Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

nikt nie zmusza jednostki, aby podczas zabawy siedziała na siłę, może wyjść i wejść w późniejszym czasie, a zmiana była z tego powodu, że były skargi o to, że gracze wpisują killa

co do ucieczki to @ Weronika zmieniała punkt - przed zakazem rozbijania był zakaz bugowania ucieczki nie uwzględniając jej rozbicie

Skargi o to ze ktos wam killa wpisal? No to faktycznie powazne oskarzenia, czyli zeby moc siedziec na serwie a nie grac w nudna zabawe jak mi sie nie podoba, to musze wyjsc z serwera i przeczekac, az skonczy sie zabawa. 

Nic mi nie wyjasniles, wciaz nie wiem czemu ucieczki nie moge rozbijac

Posted (edited)

dzienki, no to kieruje sprawe do opiekuna serwera bo nawet admini nie wiedza o co sie rozchodzi z tymi dziwnymi podpunktami 

Zbyt monotonne, mało kreatywne bądź słabe prowadzenie (częste pomyłki, brak dobrej organizacji więźniów, ograniczanie się do powtarzalnych poleceń w celi), będzie skutkowało upomnieniem lub przerzuceniem do więźniów przez admina bądź strażnika.

haha baska widziales to byczku, taki podpunkt na serwie co 90% czasu jest przesiadywane w terarium na mam talent

Edited by Xeer
  • Moderator
56 minut temu, Xeer napisał:

Zmuszacie na sile ludzi zeby bawili sie w cos, co im sie nie podoba, a jak nie chca to ich banujecie? Ale nasrane

Zmuszanie? Nie zmuszam nikogo, aby grał tutaj na serwerze. Nie podoba się, nie chcesz stosować się do naszych zasad to nie graj.

32 minuty temu, Xeer napisał:

Nic mi nie wyjasniles, wciaz nie wiem czemu ucieczki nie moge rozbijac

Ucieczki nie może rozbijać Ct'ek, z takich względów, że jest ona przeznaczona dla uciekiniera i tylko terrorysta może ją rozbić, nie wiem co tu tak ciężko zrozumieć?

30 minut temu, Xeer napisał:

Zbyt monotonne, mało kreatywne bądź słabe prowadzenie (częste pomyłki, brak dobrej organizacji więźniów, ograniczanie się do powtarzalnych poleceń w celi), będzie skutkowało upomnieniem lub przerzuceniem do więźniów przez admina bądź strażnika.

haha baska widziales to byczku, taki podpunkt na serwie co 90% czasu jest przesiadywane w terarium na mam talent

Śmieszy mnie to, że o braku kreatywności wypisuje osoba, która nawet nie przebywa po stronie klawiszy. Skoro jesteś taki cwany, to zapraszam do CT - naucz nas jak się KREATYWNIE prowadzi. Achhh, nie ! Już znam Twoją wymówkę; "3 skoki i abh - serwer dla dzieciaczków, nie da się prowadzić".

Zamykam temat, jak coś jeszcze wytłumaczyć to pisz priv ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.