Jump to content

- Wariat -
 Share

Recommended Posts

według mnie ta klasa jest zbyt op 3 klasy w jednej nie da się normalnie grać proponuje znerfienie tej klasy wyeliminowanie jej niewidki i dodanie 1/6 na zabranie ammo przeciwnika/ klasa dezerter proponuje dać mu do 8 dmg lub trochę podkręcić rozrzut do chociaż 75 %  , niech wszyscy się wypowiedzą :) 

Edited by - Wariat -
Link to comment
Share on other sites

Jest to klasa MEGA PREMIUM i musi być trochę lepsza od pozostałych klas. Teraz gra nią dużo ludzi bo jest darmowa do 3 mają później będzie płatna więc tak dużo osób nie będzie nią grało.

Po za tym są kontra klasy na swata typu mistrz. 

Dezerter był już nerfiony i już nic w nim zmieniać raczej nie będziemy. Miał 80% rozrzutu wcześniej teraz ma 50 i niech tak zostanie :)

Link to comment
Share on other sites

ta klasa jest za mocna dużo ludzi ją kupi i większość darmowych graczy zostanie zniechęconych do gry przez co server straci ludzi dalej polecam ją znerfić a tego dezertera trochę przemyśleć i troszkę go podkręcić :)

 

By xPtaku,

My nad dezerterem już się zastanawialiśmy i został znerfiony bo był zbyt OP na zwykłą klasę.

Link to comment
Share on other sites

Teraz, xPtaku napisał:

Jest to klasa MEGA PREMIUM

nawet na mega premium jest za op, wg mnie albo znerfic niewidke, albo zrobic cos z tym ammem :) dodam tylko że przydałby się nowy punkt w regulaminie odnosnie banów jezeli chodzi o to nieskonczone ammo bo duzo ludzi przez cala mape lata na włączonym ammo

Link to comment
Share on other sites

ja to bardziej jestem za tym żeby ogarnąć mu tą niewidke i zabranie ammo ogarnac do przynajmniej 1/8-1/6 a co do dezertera jest w miare ok klasa ale dmg ma to samo co amadeusz więc jako nowa klasa do 8 można mu dać żeby to była inna klasa niż amadeusz 

Link to comment
Share on other sites

Wydaje ci się że klasa jest OP ponieważ grają  nią osoby które potrafią grać, to samo było z gladkiem czy zabijaką. Swat ma kilka bonusów które same w sobie są średnie ale razem dają fajny dopał. Jak dla mnie eliminator powinien zostać na nim zablokowany, bo jeśli morderca ma wbudowane eli a bezlik zablokowany to dlaczego swat mając wbudowany bezlik ma możliwość grania z eli. Ewentualnie możnaby znerfić ta niewidke lekko bo ciężko go zobaczyć. Nadal moim zdanie morderca czy zabijaka są silniejsze od Swata, morderca na max odpale jest w stanie bić po 100+ z hita a gdy wejdzie jeszcze kryt 1/8 to możesz lekko 200 dmg w ciało XD a zabijaka jak to zabijaka jest cholernie wytrzymały (pamiętam gdy miał 100% odporności na HS'a i dodałem post o nerfa a ludzie i tak twierdzili że zbalansowany XD) wiem bo grałem nim 1 reset i co runde po 7/8 killi kasowałem lekko.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, - Wariat - napisał:

ja to bardziej jestem za tym żeby ogarnąć mu tą niewidke i zabranie ammo ogarnac do przynajmniej 1/8-1/6 a co do dezertera jest w miare ok klasa ale dmg ma to samo co amadeusz więc jako nowa klasa do 8 można mu dać a kolejna kwestia nowej klasy granadier z tych granatów często wchodzi na hita znerfić mu troche do przynajmniej 1/5

 

Link to comment
Share on other sites

Ale tak samo było z zabijaka miał 100% odp na hs to był krzyk że za mocny do nerfienia dostał 80% dalej marudzenie było. 

Później lodowy bo ma 1/8 na zamrożenie i na większym poziomie robi pogrom. 

Jakoś jak szaleniec nie był znerfiony to nagle wszyscy nim grali bo mocna klasa i nikt z grających nim nie marudził że jest op.

Najlepiej żeby zwykle klasy były lepsze od premium wtedy wszystko by wam pasowało i nawet byście tematu na forum nie tworzyli tylko siedzieli i grali. 

Tyle temat zamykam i czekam na wypowiedź @ d0naciak żeby zbędnych dyskusji uniknąć. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.