Jump to content

Bug na serwerze

VvsNike
 Share

Recommended Posts

Nwm byku nigdy tak nie miałem a siedze tu w Ch.. tak samo mogę napisać, że mi znikło 10k szlugów

🤔

@VvsNikeale to co ja mam iść na serwa się pytać to niech sobie Ci Twoi koledzy przyjdą się tutaj podpisać lol

Edited by Ketsurui†
By Evi.,

Jeżeli nie miałeś takiej sytuacji to po co się wypowiadasz? W jaki sposób pomagasz?

Sjemek ale o czym ty chcesz ze mną dyskutować ? no debil jesteś z 4 osoby też miały ten przypadek ktoś zaproponował żeby zgłosić to administracji na forum a ty mnie oskarżasz że ja chcę coś wyłudzić ? zgłaszam błąd i oczekuję zwrotu jak ciebie przy tym nie było to się nie wypowiadaj ...

By Nunko,

NIe wyzywaj innych graczy ,jeżeli masz mu coś do powiedzenia napisz mu na pw

Edited

Jeżeli faktycznie zniknęły Ci szlugi, to mimo wszystko wydaje mi się, że suma 5500 jest dosyć zawyżona (zakładając że nie kupujesz szlugów) kiedy spojrzymy na twój gametracker - masz przegrane na tym nicku zaledwie 14 godzin. Dla kontrastu, ja po prawie 50 godzinach mam coś około 5000 przy czym nie wydałem ich ani razu. Chciałem tylko tu zostawić tą informacje bo mimo wszystko może to być próba wykorzystania błędu serwera na własną korzyść.

Edited by habawka

Może wytłumaczę jak zdobyłem tyle szlugów umówiłem się parę razy z ziomkami jak nie było ludzi na serwerze, że poekspimy sobie trochę szlugów dotąd jak ludzie nie wbijali ekspienie się powodziło nw czy to uczciwe, ale nie kłamie co do liczb miałem powyżej 5500 tak że nie zawyżam.

Edited by VvsNike

https://www.gametracker.com/player/VvsNike/147.135.197.49:27015/ < gt kolegi, który rzekomo twierdzi, że zdobył 5k w 7 dni

zdobycie 5k szlugów jest niemożliwe w tak krótkim czasie przez nowego gracza, który nie gra ct, nie robi buntów, nie wygrywa życzenia itp., więc tak jak napisał @Rozmy - próba wykorzystania błędu na swoją korzyść majątkową 

Od początku jak zacząłem grać na tym serwerze przeważnie nocą i nad ranem jak nie było graczy z ziomkami robiliśmy ustawy oni mieli pojedynek jeden stał i dawał się zabijać obstawiałem tam max 300 szlugów co pojedynek i się nazbierało no i się zmienialiśmy ;) ale ten temat bulwersuje co po niektórych... mordy jak nie wiecie co i jak to nie piszcie głupot... wiadomo wy wiecie swoje ;)

Aaa i z taką techniką spokojnie można sobie uzbierać w 4 godziny około 1200 szlugów ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.