Jump to content

Podanie by. [V]ice[V]ersa

[V]ice[V]ersa
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze:  [V]ice[V]ersa
Mutacja głosu: Tak
Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/[V]ice[V]ersa/193.33.177.54:27176/
Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Tak
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Grywam bardziej nocą, kiedy adminów, nie oszukujmy się, zbytnio nie ma, fakt faktem jest @ hant ale pomóc mu można :D. Jestem zdecydowany i zmotywowany pełnić tą posadę na tym serwerze! Nie jestem konfliktowy i umiem stanąć miedzy młotem a kowadłem.
Posiadasz działający mikrofon: Tak
Kontakt (GG / Steam): https://steamcommunity.com/profiles/76561198082964728/
Steam ID: STEAM_0:0:61349500
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%:  Tak

No to tak. W pierwszym podaniu ciężko było napisać mi bo nie byłem pewny czy dać Tak czy Nie . Bo były chwilę które dałbym ci na tak   a były też takie sytuacje   w których już byłem skłonny żeby  być na nie ,iż z takim zachowaniem nie widziałbym cię na tej posadzie między innymi  niby drobne rzeczy ale trochę  przynajmniej z mojej perspektywy jest to troszkę dziecinne kiedy prosiłem was tamtego dnia co do mikra  kiedy bawiliście się odgłosami różnymi  dałem wam ostrzeżenie   ale  pózniej  jak grałem sobie spokojnie i padłem to znowu usłyszałem znowu i z dopowiedzianym  "cicho bo donek już nie żyje" . Dowodów  praktycznie już nie mam bo  hltv wstecz aż tak  nie pokaże . Ale tak jak pisałem to głównie mnie przekonało by być nie .  Nie każdego  bawi ciągle co chwilę te "Dzwięki" z których bynajmniej pewnie  nie widzicie problemu ale czasem  nie każdy chce słyszeć to , tylko pograć   czy to gracz czy admin owszem opcja mute jest ale  niektórzy nie wiedzą i zgłaszają na [email protected]  lub bynajmniej  admin musi  się radzić się  bez mute i trochę się to robi irytujące żeby każdą rundę to nasłuchiwać.

Wracając  do podania .... Owszem  Gt przez ten cały miesiąc znakomite  , sporo aktywny + jeszcze masz doświadczenie . Ale znowu się doczepie, że troszkę smutne jest to ,że  w wypowiedzi  piszesz "adminów nie ma w nocy"  . No to jak  nie ma to ja czy tam Longer my jesteśmy chyba na tak zwanej "niewidce"  skoro nas nie widać .Choć nie raz  gram dużo czy nawet wchodzę  o póznych bardzo porach  i siedzę by przypilnować porządku  lub wywalać takiego chłopaka jak " dwudziestka"
i nie nie chodzi mi tu o żadną faworyzację . Bardziej mi się rozchodzi o to , żeby szczerze napisać  w owym podaniu konkretnymi argumentami i prawdą i jeszcze raz prawdą. 

Ostatnią rzeczą    co niestety  bardziej  mnie przekonało już na Nie.  Głównie mi chodzi o 7 dni wstecz kiedy odrzucono ci podanie nie wiem z jakich powodów no ale cóż... Po tym grałem chwile w nocy . Nie wiem   czy to była  kwestia jakieś prowokacji czy też nie  . Wspomniane było co do hltv że mikro nie działa i  i też  o tym że znowu jakieś dzwięki sobie wydobywały  nawiązuje ,że może mikro nie działało ale chyba logi jakieś pozostały , więc coś tam pozostało ,jeśli tak poproszę o sprawdzenie  mogę podać godzinę  priv.   Ogólnie rzecz biorąc   to mnie przekonało ,że zachowania nadal nie zmieniłeś  i nadal nie postępujesz rozważnie . Nie widzisz w tym  problemu , więc krótko mówiąc  jestem na Nie póki co . Bym ci dał czas dłuższy póki co żebyś zmienił  w pełnym stopniu na dobre niż na chwilę.
Może mnie wiele osób znienawidzić wiele osób przez to , no ale  wyjaśnię krótko nic nie mam do ciebie. Jesteś w porządku ale jeśli widzę jakieś zachowanie które bynajmniej nie podoba mi się co do roli admina to wolę  to wszystko wyjaśnić  dlaczego jestem na nie   w każdy sposób aby nie było pózniej , że robię komuś na złość. 

Przyznam szczerzę  nie miałem odwagi napisać w tamtym podaniu i nie wiedziałem czy być na tak czy nie . No ale pewna osoba mi powiedziała lepiej wypowiedzieć się szczerze co sądzę  niż okłamywać samego siebie, więc nie obraz się  takie jest bynajmniej moje zdanie. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam. -_-

A ja nadal podtrzymuje swoje zdanie jak w poprzednim podaniu i mam nadzieję, że tym razem bez niespodzianek się obejdzie! :)

+ pomocny 

+ kulturalny 

+ aktywny 

+ bezkonfilktowy 

+ sumienny 

+ lubiany 

+ doświadczony 

+ GT super :)

+ pracowity 

+ często aktywny nocami :D

Jestem na TAK! ;)

No nie wiem, ostatnio coraz lepiej mu idzie... ja bym go sprawdził <3

+ gejtraker

+ spokojny i opanowany ludzik

+ ma opiekuna więc sobie poradzi

+ nie widziałem żeby nikogo nie wyzywał ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Powodzenia ziomeczku i pamiętaj, że jak będziesz gdzieś wyżej to byłem 2 razy na tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

TAK

Wątpliwości co do mikrofonów i tym podobnych przegadaliśmy już sobie na tsie i razem @ selfie zdecydowaliśmy, że dostajesz szansę :)

Zaczniemy od okresu próbnego (2 tygodnie), jeżeli wszystko będzie w porządku i jeżeli też Tobie się nie odwidzi no to zostaniesz z nami na dłużej :D

Wiesz co robić.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.