Jump to content

matejo
 Share

Recommended Posts

Siema. Duzo osób narzekało jak i ja sam na klasę jaka jest Agent. do 40 lvl jest lajtowo do ubicia, ale od 40 w gore masakra, słaba widoczność to jedno a drugie to nie ma w ogóle ładowania widoczności. Chodzi mi o to, żeby miał jakiś czas na załadowanie niewidki a nie jest nie ma, jest nie ma, co to będzie jak wbije 80 lvl i 140 ;p 

Witam

Gram również na serwerze i powiem szczerze nie przeszkadzam mi to zbytnio w rozgrywce, pomimo że agent dostał nerf względem początkowych % niewidzialności. Jest też perk "Sokole Oko" którego też często używam gdy grają "Agenty", perk ten pokazuje każdą klasę z niewidzialnością tak jakby jej nie mieli, polecam. Poczekam również z opinią graczy na ten temat acz kolwiek, wątpię żeby to było takim problemem jak klasa "Komandos".

Pozdrawiam VV.

Mi w żadnym stopniu to nie przeszkadza w rozgrywce. Przyznam że trudno jest zobaczyć go jak ma lvl 80 już , ale po to są perki typu "Sokole Oko" jak i "Wszechwidzący" a na zakup takiego perku raczej każdy będzie mieć monety jeżeli osoba która gra Agentem ma już taki level. Niestety przez większość graczy perki tego typu są mało używane i ludzie wywalają je od razu a potem jest płacz (Bo platyny albo eliminator lepsze). Trzeba zorientować się jak wygląda gra a potem dobierać perki albo według swoich umiejętności w rozgrywce spostrzec czy potrzebujemy tego typu perku.

Pozdrawiam :D 

7 godzin temu, ukashek napisał:

Osłabienie Agenta po raz kolejny myślę, że już by go uśmierciło. Według mnie teraz jest ok. 

Ma rację. Ja bym go nie zmieniał jest ok.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.