Jump to content

[Skarga] Longer

DontPush
 Share

Recommended Posts

Twój nick: DontPush

Nick gracza, na którego jest skarga: LongeR

SteamID: -

Opis: Cześć Wszystkim, na początku chciałem zaznaczyć, że nie chciałem pisać tej skargi, ale LongeR mnie olał i skłamał.

Sprawa wygląda tak, że po kilku rundach, gdy nie otrzymałem infa (możliwe, że było ono na czacie, ale byłem tak skupiony, że nie zauważyłem) tutaj się przyznam, że się zdenerwowałem i napisałem coś niemiłego na czacie a mianowicie "kurwa, nauczcie się dawać info) - czy coś w ten deseń. Po chwili gracz o nimi "nielegalna" zaczęła do mnie pisać, że nie każdy może drzeć pizde o tej godzinie, więc odpisałem "to już twój problem" po czym zostałem zaatakowany przez jej kolegę o nicku "Lukasz<Malutki> że płaczę. w nowej rundzie nielegalna odezwała się do mnie "nie każdy może drzeć pizde" (teraz na mikro) po czym odpowiedziałem jej (ale to gra zespołowa) no i otrzymałem od niej odpowiedz "dobra zamknij ryj" wkurzyłem się bo normalnie odpowiedziałem a ona odrazu obraża i odpowiedziałem "sklej pysk" wiem, że nie powinienem, ale wiem, że zle zrobiłem i tego żałuję.

W następnych rundach już się uspokoiłem i spokojnie dawałem tylko info spokojnym głosem, po chwili Łukasz napisał na czacie "[V.I.P] *[Gold Nova III]* *DEAD* Lukasz<Malutki> :  Dont to prawda ze jestes Cieply? xd" no i tutaj znowu mnie poniosło bo chłop się wtrąca w dyskusję moją i nielegalnej, ja rozumiem, że z każdym bajeruje i pózniej ją bronią, ale bez przesady. Po tej wiadomości napisałem "
[V.I.P] *[Gold Nova III]* DontPush :  a to prawda ze jestes je****m stulejarzem?" - do tego również się przyznaję. Pózniej nielegalna nadal mnie prowokowała, ale nic nie odpisywałem (wiadomości w dowodach)

i wkońcu przechodząc do rzeczy to jak już wszystko się uspokoiło to po bodajże 10 minutach otrzymałem bana za "kultura/obraza" - nie byłem jakiś zły bo wiedziałem, że zle się zachowałem. Napisałem do Longera na steamie dlaczego akurat teraz zostałem ukarany i dlaczego te osoby nadal grają, odpisał mi tak jak na screenach niżej po czym do teraz 01:26 olewa mnie i nie odpisuje, ale na serwerze gra razem z nimi i się świetnie dogadują. Dodam jeszcze, że podczas tej sytuacji był na serwerze.

Dowody

[V.I.P] *[Gold Nova II]* *DEAD* `.иιєℓєgαℓиα.` :  kobieta moglabys podawac info...

[V.I.P] *[Distinguished Master Guardian]* kaszel :  xd
[V.I.P] *[Gold Nova II]* `.иιєℓєgαℓиα.` :  to normalne drzec sie o tej godzinie

ss ;on.png

ss 2 long.png

A więc jednak.Witajcie :)  Na serwie dobrze mi szło ,więc nie miałem czasu patrzyć czat. żona wspomniała , spojrzałem w konsole Gracz złamał regulamin (obraził) zbanowałem jak wróciłem dalej w konsole po chwili zmiana mapki (pisanie pw z tobą steam)  . A dalej to było wyjaśnianie z opiekunami u Damy(dążenie do zbanowania) jak sprawdzić i zbanować u Men wyjaśnianie skargi aż do teraz. Więc nie czuj się oszukany bo nie mam podstawy zęby ich zbanować . A teraz pewnie pobiorę demko. Pozdrawiam

Godzinę temu, LongeRZM napisał:

Na serwie dobrze mi szło ,więc nie miałem czasu patrzyć czat

Oj ostatnio coraz lepiej Ci idzie bo na [email protected] w ogóle nie reagujesz, zgłaszałem ostatnio 5 razy osobę z nickiem "ch*j wam na matke" czy coś w tym stylu a ty nic, do ciebie można pisać/mówić jak do ściany.

Jeśli nie masz czasu/nie chcesz pilnować czasu to jestem pewny, że nikt nie karze Ci pełnić tej funkcji.

Godzinę temu, LongeRZM napisał:

Gracz złamał regulamin (obraził) zbanowałem

Powiedz mi czym ja obraziłem? pisząc  "kurwa, nauczcie się dawać info" - to mógłby być ban za kulturę, ale ty oczywiście pisząc pózniej ze swoimi znajomymi doszukałeś się w konsoli tego "a to prawda ze jestes je****m stulejarzem?" - tak jak napisałem wyżej, gdy się uspokoiłem oni dalej mnie prowokowali i są na to dowody.

1 godzinę temu, LongeRZM napisał:

Więc nie czuj się oszukany bo nie mam podstawy zęby ich zbanować

Czuję się oszukany bo jeśli pełnisz funkcję admina to powinieneś wszystko sprawdzić 2 razy zanim kogoś ukarasz.

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć tylko tyle. że nie mam żalu za tego bana, ale dążyłem abyś ich też ukarał, ale nie doczekałem się przez 2 godziny żebyś mi odpisał. Pozdrawiam

Logi przejrzane (http://www.wklejto.pl/826616), a więc czas na werdykt ^^ 

@ LongeRZM - dostajesz +1 do tabeli, bo tłumaczenie "Na serwie dobrze mi szło, więc nie miałem czasu patrzyć czat", jest absurdalne i naganne zachowanie jako admin :P Nikt Ci nie każe czytać co chwile czatu, ale żeby żona Ci przypominała o Twoich obowiązkach? Śmiech na sali, do tego zbanowałeś 1 z 4 osób, które wyzywały, prowokowały się na serwerze, a Ty zero reakcji ;-)

@DontPush - jak mam być szczery, to ban był zdecydowanie za krótki. Skoro Cię ktoś obraża, prowokuje to, zamiast wyzywać napisz na [email protected] co i jak :) Miałeś kiedyś admina, a podstawowych zasad nie znasz? Żart.

`.иιєℓєgαℓиα.`, Cz0rnY., Lukasz<Malutki> - do zbanowania na 3h ^^ 

Skarga słuszna :D 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.