Jump to content

RUSEK PIETRUSEK
 Share

Recommended Posts

Twój nick: RICK

Nick gracza, na którego jest skarga: przedszkolaki Klan

Dokładny czas zdarzenia: nie wiem sam

IP / STEAM_ID (cała linijka z amx_ip): jestem na telefonie i nie mam jak sprawdzić ale raczej macie sami

Opis: Doszedłem do klanu uprzedzając, "że mam 250 monet i skilla" no to zastępca mnie dodał wpłaciłem 150 monet potem jeszcze 50 na innej mapce i on mi odpisał "git" po 1 wpłacie. Wchodzę następnego dnia na serwa zostałem wywalony z gengu o co tutaj chodzi moi drodzy?

Dowody: logi 

Edited by RUSEK PIETRUSEK

Witam.

Kiedy byłeś ostatni raz na serwerze, że się logowałeś????? Jest coś takiego że po wpłacie x monet do klanu, nie może Cię wyrzucić lub jak przekroczyłeś ten próg to jeżeli nie logowałeś się przez 7 dni to może Cię wyrzucić za brak aktywności.

@ [V]ice[V]ersa normalnie dodał mnie i następnego dnia z rana jakoś wszedłem na serwa pograłem z 15min chciałem wpłacić siano do klanu a tu cyk nie mam klanu.

Więc odstęp jaki się logowałem od dodania do klanu to było z max. 15h

A i codziennie wbijam na serwa na mapę może 2 więc tak jak pytałeś loguję się codziennie.

Edited by RUSEK PIETRUSEK

No to mógł zrobić to co czasami gracze robią. Mianowicie, dodał Cię do klanu zebrał z Ciebie za slota i te monety co wpłaciłeś i wyrzucił Cię z niego. Czasami tak się zdarza ale z klanami zawsze był o to problem. Nic niestety na to nie poradzimy gdyż klany było mówione kiedyś że są na własną odpowiedzialność. To tyle z mojej strony, sprawa wyjaśniona.

Pozdrawiam VV.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.