Jump to content

To nie skarga.

chwistu
 Share

Recommended Posts

Twój nick: chwistu

Nick gracza, na którego jest skarga: Bodajże Czarna ,nie wiem nie chce mi sie sprawdzac 

SteamID

Opis

Powiem tak, smiechu warci są napinacze . Razem z Prosto napisalismy kilka słów prawdy ale jak widac nie kazdy ma rozwiniete poczucie humoru . Broniąc hanta , pisząc słuszne argumenty dostajemy bana za cwaniakowanie hmmm ,dosc mocne a nawet żałosne XD ale mniejsza o to.

Gdy tylko lata jakiś odpał zazwyczaj pierwszy odzywa sie hant bądz dranzer  , dla sprostowania w zalaczniku smieszne godziny gry Czarnej do godzin gry hanta, tutaj chyba samo mowi za siebie kto tak naprawde bardziej uczestniczy na serwerze.

Tak naprawde moglbym tego nie pisac bo mam to daleko w du*ie ale hant jak dla mnie byl adminem z grupy tych n1 , napisalbym tu kilka slow o niektorych ale szkoda mi troszke klawiatury .

W zasadzie nic to nie zmieni ale ja + myślę sporo osob jest za przywroceniem hantowi admina ,także selfie przemysl temat bo gość był i jest mobilny co w dużej mierze pomaga w ogarnieciu jakis odpalonych petów czy innych typków. 

Tyle.

Dowody

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Powod: 'cwaniakowanie/prowokacje'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 godzina'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:2269021'
[AMXBans] Twoje IP: '5.252.213.1'
[AMXBans] ===============================================

beka.png

14 minut temu, chwistu napisał:

Razem z Prosto napisalismy kilka słów prawdy ale jak widac nie kazdy ma rozwiniete poczucie humoru . Broniąc hanta , pisząc słuszne argumenty dostajemy bana za cwaniakowanie hmmm ,dosc mocne a nawet żałosne XD ale mniejsza o to.

Te "słowa prawdy" i "słuszne argumenty" znajdziesz @ selfie w logach ^^

16 minut temu, chwistu napisał:

dla sprostowania w zalaczniku smieszne godziny gry Czarnej do godzin gry hanta, tutaj chyba samo mowi za siebie kto tak naprawde bardziej uczestniczy na serwerze.

Nie wiem co porównywanie naszych GT ma do faktu, że hant dostał 3 ostrzeżenia co spowodowało jego degradację - to też ma być jakiś "słuszny argument"?

Co do "uczesniczenia na serwerze" to chyba nie muszę Ci tłumaczyć, że opiekun ma troszkę dodatkowych zadań poza siedzeniem na serwerze, a z minut które na serwerze spędzam podlicza mnie administracja sieci i niech tak zostanie :)

17 minut temu, chwistu napisał:

W zasadzie nic to nie zmieni ale ja + myślę sporo osob jest za przywroceniem hantowi admina

Ani ja ani selfie nie wymyślaliśmy zasady "3 ostrzeżenia = strata admina", my tylko tą zasadę zwyczajnie egzekwujemy.

Jeżeli Waszemu ulubieńcowi zależy to sam spróbuje admina odzyskać, a póki co przemawia tylko milion Jego niedoinformowanych adwokatów, a On sam milczy.

Tyle z mojej strony, pozdrawiam cieplutko.

chwistu -17:24:16- 'say' "czemu hant stracil admina ?"
Pingwinkowa. -17:24:23- 'say' "zapytaj sie hanta"
chwistu -17:24:26- 'say' "pytalkem"
chwistu -17:24:31- 'say' "ale pytam was"
chwistu -17:24:36- 'say' "bo beke mam troche"
chwistu -17:24:41- 'say' "ze chlop gra tu najwiecej i traci admina"
chwistu -17:24:45- 'say' "a nie bede sie wypowiadal na temat niektorych"

chwistu -17:25:44- 'say' "bo komus cos smiesznie nie pasowalo"

chwistu -17:26:08- 'say' "ja bym napisal kto sie nie nadaje"
chwistu -17:26:10- 'say' "ale nie chce nikogo obrazic"

chwistu -17:26:25- 'say' "ale gosc gra najwiecej"
chwistu -17:26:26- 'say' "i traci admina"
chwistu -17:26:30- 'say' "to troszke beka"

chwistu -17:26:41- 'say' "smieszne zasady"

chwistu -17:30:15- 'say' "pingwin"
chwistu -17:30:18- 'say' "daj mi bana za reklame"
chwistu -17:30:19- 'say' "perma XD"

chwistu -17:33:09- 'say' "pasuje zeby mu wrocili"
chwistu -17:33:13- 'say' "to beka XDD"
chwistu -17:33:15- 'say' "no normalnie"
chwistu -17:33:18- 'say' "spinacze w administracji"

chwistu -17:33:50- 'say' "hant jak dla mnie admin n1"
chwistu -17:33:52- 'say' "takze beka"
chwistu -17:33:52- 'say' "i tyle"

chwistu -17:37:10- 'say' "zalosne to bylo zabranie mu admina XD"
chwistu -17:37:13- 'say' "wiecie nie ?"

Żałosne, to są Twoje argumenty z logów :v Nie napisałeś nic co mogłoby zmienić naszą decyzję wręcz przeciwnie ^^ Czemu hant sam nie wykaże skruchy i nie przyzna się, że popełnił błąd, tylko wysyła ludzi, aby pisali w jego obronie? Zbanował osobę niesłusznie - nie sprawdził, czy strona istnieje, a zamiast dać bana na 7 dni, to wolał dać perma :D Od kiedy najlepszego admina wybiera się po tym ile gra, a nie ile robi? Skoro śmieszne zasady, to dlaczego wołasz adminów na serwer? Albo sami admini piszą do mnie, bo Ciebie wyzywają i ja mam coś z tym zrobić Kompletnie nie rozumiem tej całej otoczki wokół niego. Degrada dostał słusznie, a wy tylko mu szkodzicie tym wszystkim według mnie. Upieracie się, że był najlepszym adminem, a nie potrafi przyjąć na klatę, że źle zrobił i potem wyzywa mnie od dzieciaczków na priv albo do  @ Czarna. pisze, że chce vipy za stare czasy xD Nikt go specjalnie i według swojego "widzimisię" nie zdegradował. Zamiast wypisywać głupoty i prowokować Czarną i adminów na serwerze, to zajmijcie się swoim życiem, bliskimi, a nie robicie gównoburze, bo ziomek z gry dostał SŁUSZNEGO degrada ^^ "NIE skargę" rozwiązuję, a co do Ciebie @hant to już Ci napisałem, że admina nie przywrócę, a jeśli chcesz pisać podanie to odczekaj 7 dni jak każdy :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.