Jump to content

Admin LongeR

LongeRZM
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: LongeR
Mutacja głosu: dawno
Czas spędzony na serwerze (link do GT)https://www.gametracker.com/player/Longer/193.33.177.54:27176/
Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Tak
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Chciał bym wesprzeć tą sieć adminowaniem ponieważ dość często ktoś łamie regulamin a admina np nie ma . Byłem już Adminem ale zaprzepaściłem głupim błędem ale wiem ze to się już nie powtórzy i chciał bym przeprosić  i spróbować jeszcze raz :) 
Posiadasz działający mikrofon: Tak
Kontakt (GG / Steam)
Steam ID:  STEAM_0:0:131836088
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Tak

hmm adminów ilu by nie było to i tak będzie mało
+ gt powiedziałbym wzorowe
+ mikro ma, mutacje też
+ zachowanie raczej kulturalne
+ doświadczenie w adminowaniu ma
większych przeciwskazań i zastrzeżeń nie mam, ale to już decyzje zostawiam Parze Opiekunów ( Steam of Babysitters :D XD )  czy będą chcieli takiego gagatka wziąć pod skrzydła raz jeszcze 

Także nie wiem przez jaka sytuację utraciłeś admina lecz druga szansa należy się każdemu człowiekowi aby pokazał że zrozumiał błąd. Jestem na tak , grasz bardzo dużo co widać po GT , jesteś na serwerze codziennie. Jeżeli dobrze kojarzę to grasz czesto w godzinach porannych i popołudniowych gdy admini są rzadko lub jest ich mało. 

Nie było z Tobą problemów, kłótni - ja nic takiego nie zauważyłem a troszkę pogrywam ostatnio na serwerze. Kultura na plus i tak jak wyżej Dranzer napisał adminów nigdy mało. Pozdrawiam 

Edited by doNPatrizio.

Guest bekib0y

+wiek

+steam

+gt

+kultura 

"Byłem już Adminem ale zaprzepaściłem głupim błędem ale wiem ze to się już nie powtórzy i chciał bym przeprosić  i spróbować jeszcze raz" ---> Każdy popełnia błędy i każdemu powinna należeć się druga szansa.

Byłbym za okresem próbnym. Tak 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.