Jump to content

podanie - Typowy Cytryn

Typowy Cytryn
 Share

Recommended Posts

Nick: Typowy Cytryn
Imię: Kamil
Znajomość AMX (1-10): 10
Sprawny i działający mikrofon: Mam
Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Typowy%20Cytryn/147.135.199.78:27015/
Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Wiem, że mój gametracker nie powala, ale godziny zawsze sa do nadrobienia, a z tego co widze cheaterow jest sporo.To był krótki,ale intensywny czas spedzony przeze mnie na serwerze.W tym czasie udalo mi sie trafnie zglosic na forum kilku cheaterow, ktorzy otrzymali bana.Mam duze doswiadczenie w byciu adminem.Jestem kulturalny i potrafie bezkonfliktowo rozwiazywac problemy.Przede wszystkim jestem uczciwy i sprawiedliwy w wydawaniu osądu i ewentualnym banowaniu.Potrafie przyznac się do błędu i szybko się ucze.Oczywiscie  przeczytalem i znam regulamin serwera oraz repsektuje go i wymagam tego od innych graczy.Proszę o danie mi szansy na okres próbny.
Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:  STEAM_0:1:502025848   0 00:39   11    0
Staż w Counter-Strike 1.6: 7lat ale przez 2lata przerwe mialem 
Czy posiadałeś już admina?: Tak posiadalem i wiem jak sie nim obslugiwac
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: szykalem  czegos ciekawego

- nie masz wystarczająco dużo postów na forum to minus 

- nigdy nie widziałem Cię na serwerze i  z tymi cheaterami bardzo przesadziłes, od kiedy gram na serwerze nie zauważyłem żadnego.

-amxx 10? Ja będąc adminem przez 3 lata nie znam tak dobrze amxx. Chyba ze chodzi Ci o amxmodmenu, tam jest wszystko podane jak na tacy i początkujący da sobie z tym radę.

Jestem na nie.

na nie

-gt

- wątpię, że znasz amx na 10.

- dopiero chyba przyszedłeś na naszą serwerownie i składasz podanie, gdy nie jesteś rozpoznawalny ?

pograj z miesiąc, ludzie Cię będą znać i zdobędą do Ciebie ciut zaufania

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.