Jump to content

Adam kandyduje na admina

amx_cfg
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze:  Adam - wracam po przerwie
Mutacja głosu: 12 lat temu
Czas spędzony na serwerze (link do GT): ponad 50h ze względu na stary nick było o wiele więcej
Czy miałeś styczność z amxmodmenu:  oczywiście byłem adminem u Roniego na only dd2 nr 1 2 lata temu
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: znam ten serwer dobrze wspierałem go i wspieram po powrocie, Chcę by panowała tutaj miła i rodzinna atmosfera i by ludzie na poziomie chętnie grali na naszej sieci. Myślę, że będziecie zadowoleni z mojej pracy i mam nadzieję, że otrzymam szansę się wykazać
Posiadasz działający mikrofon: oczywiście 
Kontakt (GG / Steam)

76561199011245153

Steam ID: STEAM_0:1:525489712
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: myślę, że tak niedociągniecia można szybko nadrobić jak i skleroze z tematami, z którymi dawno się nie miało dużo wspólnego

By Nunko,

Nie wypowiadamy się w Swoich podaniach

Edited

Hm ten nick co napisałeś że masz w grze  nie wyszukuje mi nawet w gt. Jedynie  jest Adam - wracam po przerwie jeśli to twój nick no to 42h przegrane  to takie pół na pół ale do nadrobienia. 

+wiek

+mikro

+ jakieś tam doświadczenie jest

+steam

Jestem za okresem próbnym   :pifpaf:

+ gt&forum spoko
+ steam & mikro &  mutacje też
+ ponoć miał admina i ma doświadczenie- wierze mu :D
+ nie zauważyelm jakichś braków z kulturą itp
+ najważniejszy argument "Skoro Błaszczykowski dostał szanse na admina..." :D
Jestem za okresem próbnym ;) 

Najpierw zacznij grać pod jednym nickiem i zrób wymagane 50 godzin oraz 4 tygodnie stażu na serwerze. Następnie zapoznaj się z granicami respa, bo dostałeś 3 bany. No i martwi trochę ban za kulturę, który był 2 tygodnie temu, ale był.

Link do granic respa: https://1shot2kill.pl/topic/15878-granice-spawnu-tt/

Regulamin serwera: https://1shot2kill.pl/topic/8533-regulamin-serwera-only-dd2-2/

Podanie odrzucam i zapraszam, gdy spełnisz podstawowe informacje oraz uzupełnisz wiedzę na temat serwera ^^ 

Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.