Jump to content

[Rozwiązane] Skarga.

Saszko Weblin.
 Share

Recommended Posts

Twój nick:  separatysta

Nick gracza, na którego jest skarga: STORM

Dokładny czas zdarzenia: westwood, przed chwilą, mniej więcej 21:40

IP / STEAM_ID (cała linijka z amx_ip):  ID na SS.

Opis: Gracz ten zaczął rozpisywać się na czacie, że "kogoś rozpisze, itp". Odpisałem mu żartem, że najpierw powinien się nauczyć rozpisywać, a potem to robić.  Widocznie zabolał go ten żart, że zaczął wyzywać mnie od psów, że jestem nikim itp.
Mam nadzieję, że nie skończy się na 30 minutowym banie, którego gracz nie odczuje, tym bardziej, że to nie pierwsza taka sytuacja. Zresztą, tacy toksyczni ludzie psują tylko atmosferę na serwerze w ten świąteczny czas.

Dowody

20191224212607_1.jpg

20191224212642_1.jpg

20191224212713_1.jpg

Gracz separatysta jest osobą która uważa się za jakiegoś kozaka, i tymi słowami chciałem mu uświadomić że tak nie jest. Za słowa pies oraz to że jesteś nikim nie powinno być żadnego bana, max upomnienie. Poniosło mnie troszkę, ale tobie wystarczy że ktoś ci cokolwiek złego powie, i natychmiast jest skarga pisana na forum. Ja jestem graczem który nikogo na serwerze nie wyzywa bez powodu, jestem spokojny i sobie spokojnie gram. Czasami walne coś głupiego, ale to głównie za sprawą emocji, oraz  osoby do których to pisze wiedzą że to żart. Ty natomiast nie raz na czacie sobie pozwalasz na obrażanie graczy, i uchodzi ci to na sucho, bo jesteś przecież starym graczem, każdy cie zna. Co do administracji, mogą sobie bez problemu sprawdzić logi serwera i będą widzieć co separatysta wypisuje na tym czacie. To co napisałem nie ma i tak znaczenia, gdyż kumple separatysty zaraz będą się tu udzielać i wypisywać jakieś głupoty na mój temat. 

W twoim mniemaniu za takiego się uważam, bo na pewno tak nie jest.  Nie wiem kiedy ostatni raz pisałem skargę, może z rok, lub dwa lata temu, więc nie rozumiem o jakich ty skargach teraz piszesz. Od początku sieci napisałem, może dwie, trzy skargi i to na adminów (w tym z innego serwera)
Jeżeli twoim zdaniem za tekst o tym byś nauczył się rozpisywać, a potem rozpisywal - możesz nazywać mnie psem i nikim, no to fajnie. 
Na czacie pisze tyle co kot napłakał, bo mi się zwyczajnie nie chce, a obecnie pisze tylko dlatego, że mi padło mikro, bo jeśli mikro mam sprawne, to jedyne słowa to /klasa /sklep. Jeżeli kogoś na czacie obrażałem to daj na to dowody, bo ja sobie nie przypominam.  Poza śmieszkowaniem, nic złego na czacie nie pisze, co mogłoby jakiegoś gracza obrazić. 
I jeszcze jedno, piszesz, że grasz tu od roku, a ciągle na innym nicku, konto na forum też od kilku dni, ciekawe.
 Ps. To mój ostatni post w tym temacie. 

Tak bardzo zabolało słowo "pies" że napisałeś skargę na forum? Denerwowało mnie twoje zachowanie już od długiego czasu.Nie mam dowodów, ale będę siedział i robił screeny każdej rozmowie na czacie. Cała ta twoja wypowiedz jest o wszystkim i o niczym. Prawda musiała zaboleć.

Edited by STORM

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.