Jump to content

[Rozwiązane] Skarga na admina

Lazy^^
 Share

Recommended Posts

Nick: Lazy^^
Czas: 30 min 
Powód
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Powod: 'Smok sięga na BSa'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:33108965'
[AMXBans] Twoje IP: '185.253.242.72'
[AMXBans] ===============================================
STEAM ID / IP:  STEAM_0:0:33108965
Dowody (ss/demo):  http://f1a.hltv.org.pl/srv55773/HLTV-1912191614-de_dust2_long.dem.zip

Po 1 ostrzeżeniu stosowałem się do zaleceń admina El!te | zdziebe  ( najzwyczajniej nie pamiętałem o tym, mój błąd). Kolejna runda mój smoge na  pochylnia na wejściu do bs'a (Mapa de_dust2_long). Wtedy otrzymałem kick'a za smoke na bs's  (straciłem prek). Po zgłoszeniu na [email protected] adminowi ze to nie był bs i domagam się swojego perka z powrotem, dostałem informacje na hud ze był i koniec. Po wymianie zdań admin stwierdził ze dostane zaraz bana, odpowiedziałem mu ze śmiało bo nie masz racji.

P.s. Tu juz nie chodzi o tego bana tylko o fakt i podejście admina. Panu adminowi chyba przeszkadzał smoge, który utrudniał mu gre. A to juz podchodzi pod używanie admina do czerpania korzyści.

Pozdrawiam 

Ostrzeżeń było kilka, co widać na demku. W okolicach 13 rundy twój smoke sięgał góry BS-a. Nie chcąc banować od razu gracza na 30 min. dałem kicka, aby wrócił do gry.

Po powrocie pytał gdzie złożyć skargę jak nie odzyska perka. Co do czego to chciał bana nawet na 2 godziny.

Tak ogólnie kilka razy twój smoke sięgał BS-a - to że go rzucisz obok to nie znaczy że nie sięga do BS - co uniemożliwia podłożenie paki.

Ad. P.s. -> Gram za długo żeby używać swojej pozycji, zauważ że na tej mapie używałem tylko praktycznie HE i smoke mi nie przeszkadzał.

Po pierwszym smoke'u na bsie dostałeś ostrzeżenie które było słuszne, po 2 rundach trzymałeś zapewne wciśnięty granat, a ze względu na to że po zabiciu Cię wypadł i ponownie sięgał bs'a admin dał Ci kicka po którym zacząłeś się niesłusznie kłócić więc kara została zwiększona do 30 minutowego bana.

Skargę odrzucam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.