Jump to content

[Odrzucony] Admin

Pazula
 Share

Recommended Posts

Nick w grze:  Pazula
Link do Game Trackerhttps://www.gametracker.com/player/Pazula/145.239.17.241:27015/
Steam/Non Steam? (Link do profilu):  https://steamcommunity.com/id/Pazula/
Doświadczenie adminowskie: Admina miałem dużo razy, ostatnio tutaj
Znajomość komend AMXX (skala 1-10): 6/7
Dlaczego Ty?: Byłem adminem tu i się sprawdziłem. Wróciłem do gry i chciałem pomóc naszej administracji. Jestem osobą bez stroną i nie zawaham się ukarać gracza którego nie lubię jak i przyjaciela. Jestem dość rygorystyczną osobą i jak mam banować to lepiej raz a, porządnie a nie ciągle dawać kicki lub bany na 5 min. Jeden minus jest taki, że nie dam rady być co dziennie na serwie ponieważ, jest to związane z moją pracą która mi to utrudnia, 
Kontakt:  PW/ Steam

Przez twoje dziecinne zachowanie które prezentujesz na każdym kroku jestem na nie i jeszcze przez długi czas zdania nie zmienię. Gdzie tylko się dało szukałeś okazji by rozpętać gównoburze na serwerze jak i na forum. Masz 20 lat a zachowujesz się jak zakompleksiony gimnazjalista któremu buzują hormony podczas okresu dojrzewania. Nie wspomnę o twoim „pożegnaniu” z powodu wprowadzenia zakazu bgs-ów 😂

Zanim ktoś wspomni o ostatnim banie na 3 dni to coś napiszę. Serwer potrzebuje adminów, a Pazula nadaje się bo już go wcześniej miał. Na niedociągnięcia można przymknąć oko i dać szansę. Oczywiście jeśli będzie stronniczy to dostanie po łapach. Reszta dostaje po łbie wraz z opiekunem to tym razem też tak powinno być. Jestem za okresem próbnym.

Edited by Guest

+ był adminem i trzeba przyznać, że był w tym dobry, szybkie reakcje, nawet mi pomagał na początku adminowania

+ rozpoznawalny, nie jest graczem, który pograł tydzień i składał podanie

No ale teraz przechodzimy do minusów

14 godzin temu, Pazula napisał:

Jestem osobą bez stroną i nie zawaham się ukarać gracza którego nie lubię jak i przyjaciela

Kolega bardzo stronniczy, który nawet nie umie dostosować się do regulaminu, co było widać po burzy po zakazie bgs

-

14 godzin temu, Pazula napisał:

ak mam banować to lepiej raz a, porządnie a nie ciągle dawać kicki lub bany na 5 min

Taryfikator posiada kicki i bany na 5 min, więc tworzenie swojego taryfikatora jak najbardziej nie na miejscu. Trochę niefajnie jakby gracz, który pierwszy raz zawitał na serwerze dostał bana np. za miny na 30 min (pomijam graczy, którzy robią to notorycznie)

- wchodzisz nieproszony na kanał ts i mówisz graczom, że "masz w nich wyjebane" - taki człowiek na posadzie admina? nienienie.

- 21 lat? Tylko na dowodzie i akcie urodzenia

- uszczypliwy w tekstach, więc tylko czekać jakbyś zaczął komuś dawać głupiutkie aluzje 

- jak miałam admina to potrafiłeś spamować na [email protected] pisząc regulamin, jakby admin go nie znał 

- nie zapominajmy oczywiście o ostatnim banie na 3 dni co tylko pokazuje, że trochę za wcześnie na składanie podania

- jak kogoś nie lubisz i jesteś w gronie "swoich" (nie ma to na celu obrazić, bo co niektórzy wrażliwi) to w nieumiejętny sposób pokazujesz niezadowolenie z powodu obecności tego gracza

Więc "ugułem" jestem aktualnie mocno na NIE, już przez samą hipokryzję pouczania przez Ciebie, a samemu pomagasz w misjach. Jak zmienisz swoje zachowanie i przestaniesz się zachowywać szczeniacko to oczywiście zmienię zdanie, bo admin, a to co tam miedzy nami jest to dwie różne rzeczy. Dużo za uszami masz, a nawet nie wiesz o ilu wiem. Ale to nie ja podejmuję decyzję odnośnie rekrutacji. Moje zdanie jest takie jak wyżej.

Znam już Cię długo, jak i długo też miałeś admina i sprawowałeś się dobrze.

Lecz podanie muszę odrzucić.

Pograj jeszcze trochę i popraw się trochę zachowaniem do innych.

Ja wiem że kogoś można nie lubić, Ja też mam parę takich osób ale szacunek trzeba mieć jakiś do każdego.

Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.