Jump to content

Skarga na Osia46

Rozmy
 Share

Recommended Posts

Twój nick:KomarPGR

Nick gracza/admina:Osia46

Opis sytuacji:

Admin, nie admin siedzi na serwerze nabija godziny nie reaguje na problemy zgłaszane na [email protected]

Admin ma do mnie problem za ostatnią skargę za który dostał upomnienie.

Efekt o to właśnie takie bany jak ten :

Według mnie ten ban jest bezsensu no ale jak już mamy sie zagłębiać kocur też zasłużył.

Ale nie o to w tym chodzi żeby karać też kocura, tylko Osia46 jest zawistnym adminem który powinien zostać zdegradowany niedopuszczalne jest żeby admin działał na szkode gracza w ten sposób.

Po co jest Admin na serwerze? Bo Pani Osia chyba zapomniała, na prośby na [email protected] Pani Osia odpisuje "Admin też człowiek".

Oczernianie ze strony Admina, po tym jak wygrałem zabawe, że siedze z kolegami na ts i że oni podają mi info gdzie jest przeciwnik gdzie są przeciwnicy.
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: osia46
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Powod: 'prowokacja'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 godzina'
[AMXBans] Twoj SteamID:
[AMXBans] Twoje IP: 
[AMXBans] ===============================================
kocur :  STAL RZESZW CZY RESOVIA, WISA KRAKW CZY CRACOVIA KIEDY PIES SWIRUJE OBOJTNIE PRZEJ NIE MOzNA

[OldPlayerS] KomarPGR :  tylko kszo
Kicked by Console:  Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
C

IP/SID: Brak

Data i czas zdarzenia:Około 21-30

Dowody(ss/demko):http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1911242048-jail_anka_v1.dem.zip to demko przedstawia jak Osia46 reaguje na skargi na [email protected]

Byłem obecny w tym momencie dostałeś bana za prowokacje i bym to jeszcze podrzucił pod obrazę admina,przyczepiłeś się do dziewczyny i robisz zbędne kłótnie z administracją tak jak twój kolega. ban słuszny! nikt oprócz ciebie nie ma nic do admina @osia46tylko ty masz jakieś problemy. Ja reagowałem na zaczepki jak można zauważyć na demko. nic się złego nie stało,Ale oczywiście skarga bo stała ci się krzywda :( bez pozdrowień Elo 

Ban jak najbardziej słuszny, sama pozwoliłam go dać za  prowokację, nie chodziło o tekst ten co przedstawiłeś "tylko kszo", chodziło o:

L 11/24/2019 - 21:19:49: [adminchat.amxx] Chat: "KomarPGR<63><STEAM_1:0:489505092><>" chat " XD ty masz jakis problem osia ze soba wez zrezygnuj z tego admina bo chuja robisz"

"Bo Pani Osia chyba zapomniała, na prośby na [email protected] Pani Osia odpisuje "Admin też człowiek"."

Tutaj @osia46 ma rację, nie zawsze uda nam się wszystko zauważyć, w ogóle teraz gdy na serwerze ciągle jest harmider i wielka ilość graczy. Może trochę więcej wyrozumiałości? I brak prowokacyjnych tekstów. Radzę wam zawrzeć rozjem i tyle. Skarga niesłuszna.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.