Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poważnie ludzie ? Od razu wyzwałem niby gracza ? Proszę o dowody zbrodni a nie jakieś pierniczone potwierdzanie po znajomości , tak zwane klepanie po ramieniu kumpla . Dowód chciałbym widzieć , proszę zajrzeć w plugin . Skarga dotyczy się obu administratorów @ selfie @dolbo ,
PS. SKORO BLOKUJE TO CO MNIE BANUJECIE JAK NA CZACIE NIC NIE BYŁO OBRAŹLIWEGO I WULGARNEGO??????

Odnośnik do komentarza
https://1shot2kill.pl/topic/42999-skarga-na-selfiego-bezpodstawny-ban/
Udostępnij na innych stronach

To, że jest cenzura na czacie, nie znaczy, że może pod "przykrywką" wyzywać i bluzgać na lewo i prawo :) 

Regulamin serwera mówi jasno:

-> pkt 1.1 oraz 1.3

 

Kpiną nazywasz temat? Ja kpiną nazywam poziom kultury ;) 

Następnym razem ugryź się w język zanim zaczniesz wyzywać i bluzgać przez pixele :) 

Odnośnik do komentarza
https://1shot2kill.pl/topic/42999-skarga-na-selfiego-bezpodstawny-ban/#findComment-311824
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jak piszesz skargę, to musisz przedstawić dowody swojej niewinność w postaci demka/screena, a Ty wstawiłeś tylko link do bansa XD

 

Oglądałem demko i dostałeś bana za kulturę, a plugin tak działa, że w logach zamiast Twoich wyzwisk jest pusty tekst. Admin napisał, że pomylił się z powodem bana i dostałeś bana za kulturę. Każdy, kto grał, chociaż 1 raz na serwerze DD2 #2 wie, że jak wyskakują reklamy kupna vipa lub inne dziwaczne teksty, to wyzywasz/przeklinasz. Tutaj poniżej jest dowód, że probowałeś kogo zwyzywać, ale plugin Cię powstrzymał.

 

U0R5RgB.jpg

Odnośnik do komentarza
https://1shot2kill.pl/topic/42999-skarga-na-selfiego-bezpodstawny-ban/#findComment-311825
Udostępnij na innych stronach

A skąd masz taka pewność że tak było ?, może po prostu sobie tak sam napisałem ?
Ogólnie nie ma nic w regulaminie że możecie banować, na czacie nie było nic takiego wulgarnego to co pokazał nam na screenie @ selfie , jednakże nie jest to powów do zbanowania.

Edytowane przez Mortykorektorer!
Odnośnik do komentarza
https://1shot2kill.pl/topic/42999-skarga-na-selfiego-bezpodstawny-ban/#findComment-311826
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mortykorektorer! napisał:

A skąd masz taka pewność że tak było ?, może po prostu sobie tak sam napisałem ?

 

54 minuty temu, Mortykorektorer! napisał:

SKORO BLOKUJE TO CO MNIE BANUJECIE JAK NA CZACIE NIC NIE BYŁO OBRAŹLIWEGO I WULGARNEGO??????

Plugin wyłapuje wszystkie wulgarne, oraz obraźliwe słowa więc nie ma większego znaczenia co napisałeś dokładnie liczy się tylko to że w ten sposób złamałeś jeden z dwóch punktów regulaminu.

Pomimo że na serwerze znajduje się plugin który zajmuje się cenzurą to admin ma prawo dać Ci bana za samą próbę napisania czegoś obraźliwego/wulgarnego, a sama blokada ma na celu zabezpieczać serwer aby gracze mogli w spokoju i pełnej kulturze na nim grać.

36 minut temu, Mortykorektorer! napisał:

Ogólnie nie ma nic w regulaminie że możecie banować

@dolbo w wypowiedzi wyżej umieścił dla Ciebie link do regulaminu serwera i nawet wyznaczył Ci 2 punkty które dotyczą tej sytuacji. Prosiłbym abyś jeszcze raz je przeczytał.

 

Ban był słuszny tak samo jak reakcja opiekuna.

Skargę odrzucam.

Odnośnik do komentarza
https://1shot2kill.pl/topic/42999-skarga-na-selfiego-bezpodstawny-ban/#findComment-311827
Udostępnij na innych stronach

http://wklejto.pl/766831

 

Parę razy próbowałeś ominąć cenzurę, więc logi wywaliły pluginowe teksty reklam (nie będę ich publikował, niech się niektórzy domyślają... a są naprawdę ciekawe)

Kolejne takie zachowanie będzie skutkowało dłuższym banem. Skarga, jak powiedział @ Adrian., jest niesłuszna.

Odnośnik do komentarza
https://1shot2kill.pl/topic/42999-skarga-na-selfiego-bezpodstawny-ban/#findComment-311829
Udostępnij na innych stronach

Twoje zgłoszenie zostało rozpatrzone!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Odnośnik do komentarza
https://1shot2kill.pl/topic/42999-skarga-na-selfiego-bezpodstawny-ban/#findComment-311830
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...