Jump to content

Recommended Posts

Twój nick: Nikki Bella

Nick gracza/admina: Weronika<3, czy coś takiego. xd

Opis sytuacji: Otóż wbiłem sobie na serwer, no i normalnie sobie gramy, nic nadzwyczajnego i pewnym momencie napisałem "Co za ch**e", natomiast owe słowa nie były do nikogo kierowane, gdyż z nikim nie dyskutowałem, ni nic. W trakcie, gdy napisałem, to co napisałem na serwer wbiła oskarżona osoba, przy czym próbując zabłysnąć, zaczęła pisać jakieś tam bzdety. Minęło z 5 minut, trwa nowa runda, nic do nikgoo nie pisałem i w chwili zastanowienia zostałem zabity przez prowadzącego, dlatego też zapytałem na u@, czemu zostałem zabity. Jeden z adminów zapytał prowadzącego, a ten mi kulturalnie wytłumaczył, więc spoko, mój błąd i zamyślenie, a po chwili wleciała zagubiona księżniczka i nadała mi bana. Łatwo sprawdzić wszystko, czy wszedłem w konflikt oraz łatwo stwierdzić po obejrzeniu demko, że owy ban nie powininen mieć miejsca. Rozumiem, że średnia wieku to jakieś 10 lat, przez to, że na serwerze nie można napisać byle jakiego słowa wulgarnego, gdyż z miejsca jesteśmy skazani na bana. Co to, pałac kultury? Czy internet, w którym próbujemy oderwać się od rzeczywistości. Trochę więcęj dystansu, Pani adminko. XD Przypominam, że ban został nadany kilka minut później oraz został nałożony za nic, co powtarzam łatwo wywnioskować z demka.

IP/SID: Jest to admin, więc raczej macie wszystko.

Data i czas zdarzenia: Z 5 - 10 minut temu.

Dowody(ss/demko): Demko dopiero będzie po mapie, gdyż mapa na której miało miejsce zdarzenie, jest nadal grana.

"Nikki Bella -11:19:28- 'say' "chuje daawc mi kaczora daffy"

"Nikki Bella -11:20:48- 'say' "NO PYTAM DEBILA"

"Nikki Bella -11:20:50- 'say' "jebanego"

Dodatkowo dostajesz kilka bonusowych warnów za prowokacje.

Pozdrawiam i życze miłego dnia :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.