Jump to content

ZLOT graczy/administracji 1s2k.pl?


o.-
 Share

ZLOT 1s2k  

46 members have voted

 1. 1. Pojawił(a)byś się na zlocie 1s2k?

  • Tak
   16
  • Nie wiem/Może
   25
  • Nie
   5


Recommended Posts

Guest Mategros

Można by było zrobić zlot, ale to musiał by ktoś się tym zająć. Jeżeli ktoś zgłosi się, że będzie to żeby dał zaliczkę np 20 zł. I trzeba by było wybrać też miejsce w którym zlot by się odbywał. 

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Jestem za zlotem, niedługo kończę 18stke, więc z chęcią bym przyjechała (koniem ?) na taki zlot, fajna sprawa tak usiąść przy ognisku i pogadać, spotkać się ;) czemu by nie. Ja jestem za, składkę nawet mogę wpłacić, choć dużo zależy od miejsca.

Edited by M4A1
Link to comment
Share on other sites

Polecam poczytać o zlotach, które robią ludzie z joemonstera i zrobić coś podobnego, chociaż trochę wątpię, że ktoś wziąłby na siebie rezerwowanie jakiegoś miejsca. 

 

Oczywiście pomysł spoko, pewnie jakaś część 1s2k chciałaby się ze sobą spotkać i napić. :>

Link to comment
Share on other sites

+ 1 wyżej

Ciężko jest coś takiego zorganizować, jeśli podejmiesz się tego wyzwania i jakieś lokum zorganizujesz to czemu nie.
Wymaga to troszkę czasu, myślenia i hajsu :D

Link to comment
Share on other sites

witajcie.

 

kwestia daty i miejsca do obgadania na ts ( spotkanko w wiekszym gronie ) tam by sie dopielo szczegoly,narazie sprawdzamy aka by ilosc ludzi i ogolem zainteresowanie.... (data zapewne wakacyjna)

Link to comment
Share on other sites

Ciekawa inicjatywa , pytanie czy ktokolwiek jest w stanie wziąć odpowiedzialność za rezerwację i znależć miejsce gdzie nie będzie właścicieli ośrodka co będą sie pruli , że za głośno ze najebane towarzystwo dzień i noc , że krzyki muzyka itd. Wiadomo 2 kwestia dojazd ważna rzecz . Jak termin i miejsce będzie ok to się pojawię , żeby miał was młodzieży kto pilnować :)

piona

Link to comment
Share on other sites

 • 5 weeks later...

odswiezam bo urlopowalem troche! 

 

mysle ze zrobimy jakies spotkanko, jutro na ts (piatek 07.06) wstepnie godzina 21:00 czekam na wasze wypowiedzi! jak i rowniez jutro o przybycie na ts!!

(robie to dla integracji) fotograf tez bedzie :D

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...

Jeśli ktoś chce pociągnąć temat, to proszę bardzo, bo z tego co wiem jak pisałem z organizatorem "urlopuje po całej europie..." więc na ten moment nawet nie będzie sprawdzał tematu, ani nic póki co nie robił żeby go popchnąć, gdyż nie ma jak. Lecz wciąż jest za, jeśli już termin i ekipa się zbierze. Więc tak jak napisałem wcześniej, żeby to wypaliło, to musi ktoś przejąć pałeczkę i to popchnąć, jak nie, to pewnie na tym temacie się zakończy, albo jak wróci pomysłodawca coś się zacznie dziać, lecz ludzi pewnie wtedy wysypie. A to może potrwać jakiś czas...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.