Jump to content

Evil

Deserved
 • Posts

  230
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

About Evil

 • Birthday 12/28/1996

Information about me

 • Name
  Mateusz
 • Location
  Niepołomice
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Contact

 • GG
  68064336

Recent Profile Visitors

2,934 profile views

Evil's Achievements

 1. Nick: Ev1L. [t] Nazwa kanału: Kraina Evila TeamSpeak ID: CqTbtzYrD/xwNvrW1yX3OpWe+1s= ( chyba o to chodzi :D)
 2. Na tak. Doświadczenie na plus GT na plus Ogar na plus. Spore zaangażowanie
 3. Jest boski, dziękuję. Można zamknac.
 4. Jest Fajnie, może ktoś coś jeszcze ?
 5. Typ pracy: Awatar Rozmiar: jak na steam Tematyka: CS:GO/ motoryacja -----> Wedle uznania wykonawcy Kolorystyka: Taka jak mój obecny avek. Napis: Ev1L. [t] Inne:
 6. Twoje zgłoszenie zostało rozpatrzone! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Ja powiem tak. Nie Ty jesteś od załatwiania takich spraw z adminami. Niepotrzebnie drążysz temat tak przysłowiowo ruszasz gó**o a później smierdzi, Switcher siedzi cicho a Ty cały czas drążysz, jak dla mnie jest to pewien sposób prowokacji, tak grzecznie chcesz żeby wybuchnął i Cie zwyzywał. Djabeu o którego tu chodzi nie odzywa się, puścił sprawę w niepamięć, a Ty cały czas swoje. Jeśli słyszysz że admin wyzywa admina za plecami to od tego mamy odpowiedni dział w którym piszesz post z dowodami a administracja sieci to rozpatruje. Jak dla mnie tyle w tym temacie, ban był słuszny. Temat zamykam.
 8. Twoje zgłoszenie zostało rozpatrzone! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. A więc tak. Po 1 nie ważna jaka była forma tego określenia, ale w regulaminie wyraźnie jest napisane, że jest całkowity zakaz używania tego typu zwrotów. Nie ważne w jakiej formie według Ciebie to było, ale każdy gracz mógł odebrać to inaczej, oraz mógł się poczuć urażony. Ban słuszny. Po 2 drugie w ciągu dwóch dni na serwerze łapiesz dwa banu, jeden za prowokacje, drugi za kulturę. Po 3 nie znasz nie oceniaj, mutacji można nie mieć nawet w wieku 18 lat. Po 4 Też mogłeś najpierw pomyśleć ( zapoznać się z regulaminem) później używać jakichkolwiek bindów.
 10. Twoje zgłoszenie zostało rozpatrzone! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. Po pierwsze czemu nie pokazujesz całej treści? Po drugie to co się dzieje na PW to zostaje na PW, nas nie interesue co kto sobie pisze na pw z kilkoma wyjatkami ( np. groźby karalne) Po trzecie sam grasz na multikoncie i jeszcze bezczelnie się do tego przyznajesz tłumacząc sie ze to kuzyn ale ze ma 10 lat to Ty rozmawiałeś. Skarga niesłuszna.
 12. Twoje zgłoszenie zostało rozpatrzone! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 13. Skarga też słuszna. Wtrącę pod tą skargę też inna sytuacje. @ djabeu^_^ @ JacK2 @ Miensoł ni nie rozumiem po jaką cholerę wdajecie się w dyskusje z graczami, robi coś nie tak ? Banujesz. A nie tak jak to miało miejsce na demku ze wyzywacie się wzajemnie tak jakby pod publikę. A jeśli nie to załatwiajcie sprawy na PW a nie kłócicie się przez pół mapy na forum ogólnym tak że wszyscy słyszą @XiteeCo do banów, admin nie może banować gościa tylko dlatego, że reszta "publiki" krzyczy " ooo cziter, admin banuj" Admin musi się upewnić, zebrać dowody które w razie pomyłki muszą opisać w podaniu o UB, i tu również jest wymadana odpowiednia ilość dowodów więc jeśli zgłaszacie czitera na "[email protected]" to zaczekajcie chwile a nie wydzieracie się tak że wszyscy słyszą, wszyscy łącznie z cziterem który albo wychodzi, albo sie off'a. Cała trójka adminów zostaje ukarana.
 14. Twoje zgłoszenie zostało rozpatrzone! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.