Jump to content

Skarga na Lewatyw

Pabloo
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Pabloo

Nick gracza/admina: Lewatyw

Opis sytuacji: Admin wydal polecenia takie jak:  "Bezruch do odwolania maksymalnie pod tylnia sciana wzgledem wejscia do waszej celi,patrzac sie maksymalnie w dol i krecac sie plynnie w prawo". Wykonalem polecenia tak jak nalezy stajac nie w celi a przed nia. Nigdzie Lewatyw nie wspomnial,ze nie moge tego w taki sposob wykonac i pomimo tego,ze probowalem przemowic mu do rozsadku piszac na u@ uparl sie przy swoim i wyslal mnie do napisana tej skargi.. :) 

IP/SID: STEAM ID

Data i czas zdarzenia:  16 Kwietnia Godzina: ~ 20:00

Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1904161958-jail_kakao_beta.dem.zip

Okolo 6:30 demka

@ Lewatyw Nie chcialo mi sie pisac tej skargi,ale przekonalo mnie to,ze zbanowales przed chwila gracza @nunra (pomimo tego,ze on przyznal sie do bledu i chcial Cie odrodzic) za FK (nie odliczyl zakazu wyjscia z terrarium).

Masz rację, prawie @ Pabloo. Rozumiem twoje rozczarowanie śmiercią. Więc powiedziałem: "Po otwarciu celi macie bezruch do odwołania maksymalnie pod przednią ścianą względem wejścia W waszej celi patrząc się maksymalnie w dół i kręcąc się płynnie w prawo, powtarzam(...) względem wejścia W waszej celi (...) . Na wykonanie macie (...)". Więc byłeś poza celą po odliczeniu. Pragnę zauważyć, że większość zrozumiała, że w celi. Nie którzy gracze z reguły nowi , pomylili ścianę, ale wiedzieli że mają być w celi, bo tak polecenia zostały sformułowane. 

Ale nie ma problemu, nie wiedziałeś, teraz wiesz.

W demku jak wyżej napisano ~6:30.

Mozliwe,ze tak powiedziales,gdyz mowiles strasznie szybko a co za tym idzie ciezko Cie bylo zrozumiec. Na serwerach typu JailBreak przyjelo sie,ze dla wiezniow (gdy sa w celach) przejscia kierujace przed cele nazywane sa WYJSCIAMI a nie WEJSCIAMI a co za tym idzie polecenie zostalo blednie/mylaco sformulowane,gdyz nie ma zadnego "WEJSCIA W WASZEJ CELI"  no chyba,ze wejscie do ucieczki :) 

EDIT: Poprawne polecenie z tymi zakazami i nakazami powinno wygladac na przyklad w ten sposob: 

Bezruch W CELI do odwolania maksymalnie pod tylnia sciana wzgledem wejscia DO WASZEJ celi,patrzac sie maksymalnie w dol i krecac sie plynnie w prawo.

EDIT 2:

Po ponowny obejrzeniu tego dema w zwolnionym tempie wyraznie slychac,ze mowisz "..wzgledem wejscia DO WASZEJ celi" a nie jak tutaj twierdzisz "..wzgledem wejscia W WASZEJ celi".

Nic do Ciebie nie mam. Chcialem wytlumaczyc te sprawe w grze, lecz nie dales mi tej mozliwosci, wiec robie to tutaj.

Edited by Pabloo

Na serwerze tym od kiedy tylko pamiętam były względy (Wyjścia i Wejścia) każdy JB może się różnić nawet szczegółami a taki szczegół jest u nas :)

Tylna ściana względem wejścia waszej celi to ściana przy której jest wejście ( jak sama nazwa mówi, wchodzimy do celi do tylna ściana jest za nami czyli ściana z wejściem/wyjściem) 

Tylną ściana względem wejścia waszej celi to przeciwna ściana ( jeśli chcemy wyjść z celi to tylna ściana jest ta gdzie nie ma wejścia/wyjścia)

Odniosę się jeszcze żeby Cię w tym przekonać do 

15 minut temu, Pabloo napisał:

nie ma zadnego "WEJSCIA W WASZEJ CELI"

Nie masz w pokoju drzwi z jednej strony są drzwiami wejściowymi z drugiej wyjściowymi.

Gdyby usunąć drzwi to masz dziurę, która pełni funkcję wejścia i wyjścia.

I tak jak wyżej napisałem, kiedy wchodzisz do pokoju za plecami masz tylną ścianę względem wejścia a jak wchodzisz to tylna ścianę względem wyjścia. 

Cytat

Mozliwe,ze tak powiedziales,gdyz mowiles strasznie szybko a co za tym idzie ciezko Cie bylo zrozumiec.

Wszyscy zrozumieli prócz ciebie.

Cytat

Na serwerach typu JailBreak przyjelo sie,ze dla wiezniow (gdy sa w celach) przejscia kierujace przed cele nazywane sa WYJSCIAMI a nie WEJSCIAMI a co za tym idzie polecenie zostalo blednie/mylaco sformulowane,gdyz nie ma zadnego "WEJSCIA W WASZEJ CELI"  no chyba,ze wejscie do ucieczki :) .

Grałem i miałem na wielu JB administratora i wiem z czym to się je . Na wielu serwerach jak wspominasz z góry się mówi względem wejścia/wyjścia. Ja celowo powiedziałem wejścia by określić ścianę i żeby ruszyć makówką która to jest. Jeżeli jest wyjście to jest i wejście zależy od perspektywy. Dajmy na to że jeżeli stoisz przy samych kratach wejścia/wyjścia i masz te kraty za sobą to stoisz w wejściu i przednia ściana to jest ta przed tobą ta na końcu jakby. To jest celowy zabieg aby człowiek ruszył głową i jest on jak najbardziej zrozumiały. I jeszcze na koniec jak nie kumasz to: Przednia ściana względem wejścia to jest to samo tylna ściana względem wyjścia. 

Oczywiście POMIJAM fakt że kazałem to zrobić W CELI ;) Nie spamujmy już, ktoś to rozpatrzy.

EDIT: DO przesłuchania https://www81.zippyshare.com/v/npzqHJ67/file.html

bez nazwy.mp3

Edited by Lewatyw

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.