Jump to content

Recommended Posts

Twój nick: Jelon

Nick gracza/admina: Perykles.

Opis sytuacji: Otóż, grałem sobie na waszym JB'ku w Counter-Terrorystach i miałem prowadzenie, ale przed wydaniem poleceń chciałem porozmawiać z Administracja, dlaczego zmienili mapę na Jail_Nature, gdy na Vote zrobionym przez Admina (nie pamiętam jakiego) do zmiany mapy, wybrana została mapa Jail_Pyramid, więc nie wiem dlaczego dali mape Jail_Nature zamiast tej, która została wybrana, widać tutaj dokładnie jak wasi Admini nadużywają tej władzy, bo nie chcą grać danej map itd.:(, ale dobra mniejsza oto nie o tym jest ta skarga, podczas mówienia do Administracji gracz o nicku: bartek powiedział mi żebym prowadził itd. to mu powiedziałem "Zamknij pi***ę, nie mówię do Ciebie" po czym dostałem bana za obrazę na 30 minut okej, rozumiem, spoko odpocznę te 30 minut, ale jak już go dostałem powiedziałem jeszcze "Jebać Cie Perykles" (Perykles. to ten co dał mi bana dla nie kumatych) zanim mnie z kick'owało czy coś takiego i nagle mam bana na 1 tydzień, za zwykłe powiedzenie Jebać Cie? Serio? moim zdaniem za dużo jak za zwykłe powiedzenie. Macie jakiegoś kija w du**e za przeproszeniem, czy jak? Okej rozumiem "Kultura obowiązuje", ale bez przesady, żeby za takie coś na 1 tydzień dostać bana? Nie wiem czy brakuje wam dystansu, czy macie jakieś przykre przeżycia z dzieciństwa, że tyle banów rozdajecie, może ktoś Cie wy*****ł w du**ę i masz teraz jakaś traumę nie wiem, nie obchodzi mnie to, ale zluzuj trochę, bo nadużywasz tego Admina. Nieraz jak byłem na serwie to też słyszałem jak obrażasz innych, ale masz Admina to przecież nic Tobie nie grozi :). Uważasz się za Boga, choć jesteś zwykłym petem za przeproszeniem, który bez Admina byłby nikim. Jeśli Cie obraziłem w jakiś sposób to Cię przepraszam, po prostu wyrażam swoją opinię, a za nią chyba nie zostanę ukarany? Bardzo żałuję swoich haniebnych czynów i proszę o ułaskawienie niewinnego szarego człowieka, który chce sobie pograć w spokoju i się pośmiać na waszym wspaniałym JB'ku z przyjaciółmi.:D

IP/SID: Ma Admina u was to powinniście je mieć.

Data i czas zdarzenia: 09 kwi 2019 - 19:59:54

Dowody(ss/demko): Chyba są tu zbędne.

P.S.

Do całej Adminstracji zluzujcie majty, a nie jesteście sztywni jakbyście mieli kija w du**e. Zamiast banować można się pośmiać z tego, a nie tracić graczy.

A do Perykles'a najpierw zbanuj siebie za obrazy, jak chcesz innych banować za obrazę, albo zdejmij rurki, bo chyba jaja ci znikły od ich noszenia i teraz każda mała obraza Ciebie uraża, jakbyś był małą dziewczynką.

Zapomniał bym, jeszcze przepraszam wszystkich tych, których uraziłem w jakiś sposób w tej skardze. Proszę nie każcie mnie za wyrażenie swojej opinii. 

Edited by Jelon

Dokładnie administracja sama mowi "zamknij pi***ę" czy "kurwa" i nikt ich za to nie banuje.., a jak gracz coś takiego powie to lecą bany i to dojść długie.. zastanówcie się trochę co robicie bo to jest śmieszne.. zamiast się bawić to macie jakiś problem do graczy, a admina dla siebie, a nie graczy.. 

16 minut temu, Jelon napisał:

powiedziałem jeszcze "Jebać Cie Perykles" (Perykles. to ten co dał mi bana dla nie kumatych)

Mam coś więcej do powiedzenia? Chyba nie skoro coś takiego powiedziałeś do mnie bez powodu bo dostałeś bana który był chyba najkrótszym z możliwych to bez przesady ;)

P.S.

Do całej Adminstracji zluzujcie majty, a nie jesteście sztywni jakbyście mieli kija w du**e. Zamiast banować można się pośmiać z tego, a nie tracić graczy.

A do Perykles'a najpierw zbanuj siebie za obrazy, jak chcesz innych banować za obrazę, albo zdejmij rurki, bo chyba jaja ci znikły od ich noszenia i teraz każda małą obraza Ciebie uraża, jakbyś był małą dziewczynką.

Zapomniał bym, jeszcze przepraszam wszystkich tych, których uraziłem w jakiś sposób w tej skardze. Proszę nie każcie mnie za wyrażenie swojej opinii. 

Zluzować majty to mogą twoi koledzy na "rejonie" a nie my, nie jesteśmy kolegami, a tym bardziej znajomymi. 

może ktoś Cie wy*****ł w du**ę i masz teraz jakaś traumę nie wiem

No to teraz mnie rozbawiłeś, i ty jeszcze chcesz mi wytykać jakieś gadki o sztywności ?

ban jak najbardziej słuszny skarga do rozwiązania.

P.S 

11 minut temu, asas napisał:

Dokładnie administracja sama mowi "zamknij pi***ę" czy "kurwa" i nikt ich za to nie banuje.., a jak gracz coś takiego powie to lecą bany i to dojść długie.. zastanówcie się trochę co robicie bo to jest śmieszne.. zamiast się bawić to macie jakiś problem do graczy, a admina dla siebie, a nie graczy.. 

Takie rzeczy, zdarzają się na porządku dziennym ale w relacji admin-admin a nie admin-gracz ;)

EDIT: I niech Ci wspomne @asas  że wstąpiły zmiany w regulaminie w którym ta twoja "Kurwa" w umiarkowanym stopniu jest tolerowana.

Edited by Perykles.
niedopisek

3 minuty temu, Perykles. napisał:

ban jak najbardziej słuszny skarga do rozwiązania.

P.S 

Takie rzeczy, zdarzają się na porządku dziennym ale w relacji admin-admin a nie admin-gracz ;)

Jeżeli skarga jest na Ciebie, to nie Ty ją rozpatrujesz czy skarga jest słuszna, czy też nie. Troszkę się tutaj zapomniałeś chyba.

A admin to nie jest gracz? Ludzie co Wy myślicie, że macie flagi admina i Wam wszystko wolno? Gracz jest gorszy od admina bo nie ma flag? Szanujmy się. To co tutaj napisałeś to tylko pokazujesz swoją mądrość. Tutaj Jelon bardziej chciał Wam pokazać jak admini na tym serwerze nie mają do siebie dystansu, ludzie pożartować nie można? Jeżeli Was tak bardzo takie słówka bolą, to najwidoczniej nie macie miło w życiu i najwidoczniej byliście gnębieni w domu/szkole. Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem, to też napiszę, bo wiemy jak tutaj reaguje wyższa administracja.

Gościu jak Ty nawet w skardze prowokujesz to jak z Tobą mamy poważnie dyskutować? 

Bana sam własnoręcznie przedłużyłem, początkowo jeden z J@ a dokładnie @ selfie wydłużył Ci bana do jednego dnia, co mi osobiście wydało się zbyt łagodnym banem biorąc pod uwagę to, że masz już na swoim koncie jednego bana za kulturę + upomnienia z dawnych czasów co osobiście pamiętam, bo jak już mówiłem po stokroć, że nie będę się z takimi bawił, mruczysz coś na serwerze, dostajesz bana, jeszcze coś usiłujesz wyszczekać przed dckiem z serwera, przedłużam bana. 

Nie potrafisz się zachować w miejscu gdzie inni ludzie próbują umilić sobie czas to wylatujesz, chyba proste? 

Co do wypowiedzi @asas, przeklinać na serwerze można, z umiarem ale jest to dozwolone, co osobiście dla mnie jest niepoważne, że przez tak długi okres czasu na serwerze panował rygor związany z kulturą, a teraz to już śmiech. 

@Danonek Co Ty tu w ogóle chłopie wypisujesz za brednie, pożartować można, ale nie ubliżając tym komukolwiek, jak chcesz się tak zabawiać to wypad do piaskownicy z kolegami się cisnąć po rodzicach. 

Piszesz o braku dystansu, zapewniam Cie, że każdy z Administratorów ma BARDZO duży dystans do siebie, ale zwróć uwagę na to, że jak tak będziemy olewać takie prześmiewki to zaraz każdy na serwerze będzie tak odwalał i co? Istny chaos, więc skończ za przeproszeniem pi*******ć, bo śmiać się tylko chce czytając te wypociny. 

Tratyfikator banów został zmieniony i teraz jest ban za obraze od 1 dnia do 1 tygodnia nie jest to bez potrzeby ponieważ gracze sami sobie zdają sprawę z tego co piszą lub mówią.Co do przeklinania jest ono dozwolone ale z umiarem. @asas jeśli jest tak jak mówisz to czemu nie widziałem jeszcze skargi na danego admina?

Ban jest jak najbardziej słuszny a to że dostajecie je dłuższe to jest tylko wina graczy ponieważ bany na 30 min nie skutkują i gracze wracając po 30 min znowu obrażają innych!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.