Jump to content

Propozycja..

asas
 Share

Recommended Posts

Witam Wszystkich użytkowników 1shot2kill jak i ową administrację. Dziś przychodzę do was z ową propozycją. Jak widzicie przychodzą do was ludzie z innej sieci, aby pykać na waszym JB, lecz z tym vipem i śmiesznym regulaminem się nie da. Wiec może czas na zmiany? 

Nasza propozycją jest to, aby zmienić regulamin i vipa "wywalić skoki albo BH".  JailBreak jest modem na którym wbijasz się pobawić czy poprowadzić kreatywnie, a nie co chwile bunty.. nie da się grać.. myślę, że każdy z nas wbija tam, aby się superowo pobawić, a nie robić co chwile bunty.. 

Moim zdaniem na większości map gdzie jest otwarta przestrzeń osoby bez zakupionej usługi nigdy sobie nie poradzą. Gra na serwerze to jedna wielka wojna, kto szybciej się rozpędzi, kto szybciej zabije, kto wylosuje AWP z ruletki. Nie na tym ten mod polega. No ale niestety taka moda nastała, nic na to nie poradzisz. Każdy serwer jest inny i każdy ma swoją politykę. Tutaj jest taka. Cały czas reklama jest wysoko na cssetti, a mimo tego ranking na GT jest ciągle niski. Śmieszne jest też powielanie tych samych zabaw typu czapeczki, wojsko i zabijanie za najmniejsze błahostki. Atrakcje na mapach są rzadko wykorzystywane ponieważ przy tych ułatwieniach są po prostu bezużyteczne. 

To może tak, jaką Wy widzicie przyjemność z gry będąc po stronie CT, latających 15 więźniów na bh z 4 skokami przy prędkości 1000 unitów? JailBreak to nie jest CodMod, jak to u Was wygląda. Jailbreak powinien być klasyczny, bez żadnych udogonień takich jak skoki, czy też autobh. Z tymi skokami atrakcje na mapie są bez sensu, bo co to za frajda przechodzenie dr'a czy kz na 5 skokach? Co drugi zwykly gracz nie ma żadnej, absolutnie żadnej możliwości wygranej w takim pojedynku. Przemyślcie to dobrze, bo naprawdę serwer jakoś nie odstaje, bo pluginy są dosyć dobre, ale na pewno nowym graczom, a zarazem tych starszych weteranów na tym modzie, przyzwyczajonym do klasycznego jb, to się nie spodoba. 

Nie chce mi się tworzyć nowego tematu, więc tutaj napisze. Dziś wszedłem sobie z Cichą do CT, cicha zaczęła prowadzić pierwszą runde, została zabita z AWP w pierwsze 5 sekund rundy? To jest JB? No dobrze, więc ja zostalem prowadzącym, choć tego nie zauważylem w pierwszej chwili, bo byli ze mną również inne ct'ki. Powiedziałem bezruch oraz odliczyłem, a admin "Lewatyw" przenosi mnie bez żadnego slowa wyjasnienia. To jest JB? To są admini? Śmiech na sali.

Jeszcze dodam, grałem na serwerze dłuższy czas i jeszcze chyba nigdy nie byłem na żadnej atrakcji na żadnej mapie. Dlaczego? Dla Was zabawa to jest ciągle buntowanie się na autoBH? Dajcie mi jakis argument, gdzie Wy tu widzicie zabawe, bo ja nigdzie.

Edited by Danonek

• Owner

Szczerze?

To vip/svip dla tt wszystko pasuje a dla ct już niezbyt przez te bunty, to działa w dwie strony. Ale parę złotych na vipa/svipa szkoda ci dać tylko pisać propozycję dla tych co nie mają tego przywileju ? Tak działa vip/svip. Nie ma żadnego serwera free to play.

A regulamin to zmienił się na lepsze i trzeba trochę uruchomić swój mózg a wszystko się zrozumie, ponieważ w tej starej wersji nie było wszystko jasne.

29 minut temu, Danonek napisał:

Nie chce mi się tworzyć nowego tematu, więc tutaj napisze. Dziś wszedłem sobie z Cichą do CT, cicha zaczęła prowadzić pierwszą runde, została zabita z AWP w pierwsze 5 sekund rundy? To jest JB? No dobrze, więc ja zostalem prowadzącym, choć tego nie zauważylem w pierwszej chwili, bo byli ze mną również inne ct'ki. Powiedziałem bezruch oraz odliczyłem, a admin "Lewatyw" przenosi mnie bez żadnego slowa wyjasnienia. To jest JB? To są admini? Śmiech na sali. 

Jeżeli nie powtórzyłeś pierwszych poleceń to miał prawo cię przerzucić. Ale do tego jest inny dział żeby składać skargi bądź zażalenia. A jeżeli admini ci przeszkadzają to już twój problem.

Pozdrawiam

Lasik

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.