Jump to content

PODANKO ACAB

Guest ACAB / POLAND 2
 Share

Recommended Posts

Guest ACAB / POLAND 2
Nick:ACAB / POLAND 2
Imię:Paweł
Znajomość AMX (1-10):5-6
Sprawny i działający mikrofon:tak
Link do swojego GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player_info/index.php?nameb64=QUNBQiAvIFBPTEFORCAy&host=147.135.199.78:27015
Dlaczego chciałbyś zostać administratorem:Zawsze przyda się kolejna para rąk do pomocy
Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Nie
Staż w Counter-Strike 1.6:7 lat
Czy posiadałeś już admina?:tak
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?:z dawnego cod 501

Guest Katelyn

Nareszcie się doczekałam. Miałam okazję troszkę lepiej poznać się z tym panem i jest baaardzo miłą osóbką. Kulturka na poziomie. Na serwerze pomaga graczom i ich upomina, również zgłasza na u@. Dość często jest na grze to będzie dzielnie pilnować serwera. Miał admina, więc na pewno da sobie radę. Jedynym małym minusikiem jest brak steama, ale myślę, że można na to przymknąć oko skoro reszta wymagań jest spełniona. Jasne, że jestem na tak, powodzonka. <3 

Wszystkie wymogi jak najbardziej na Tak tylko jeden mały minus brak steam ale tu akurat nie przeszkadza.

Gram z nim długo nie sprawiał mi większych problemów na serwie wiec można wziąć na probe zwłaszcza ze dużo ludzi zrezygnowało.

Na Tak

I jest acab na adminka :P 

Jestem na..... TAK

Jest aktywny na serwerze

posiadal admina na cod modzie

i jak ze tutaj

malo adminow a acab jest no tam jakby co dzien rano i jak ze w nocy

Mily i uprzejmy gracz z resztą to WIDAĆ!. i słychać

Minusem jest to ze niemasz steama ale jakos da rade.

I co by tu jeszcze powiedzieć hmm...

Zna regulamin , zna strefy rashu na mapach , amx+ , gt + 

I nic by tu wiecej pisać, czymś się i powodzonka acabito :) Masz odemnie na TAK mordeczko <3<3<3

Dłuuuugo Współpracowałem z Pawłem na COD 501 jako admin. Nie było do niego żadnych zastrzeżeń, dobrze sprawował swoją funkcję, ogarnia, trochę jest za łagodny jak dla mnie ale to nic ?. Jako zwykły gracz zgłaszał na u@,upominał przez mikrofon, nic tylko brać, powodzenia Kumpel! ?

Dokładnie tak jak Azur napisał. Za czasów COD 501 radził sobie z adminowaniem więc myślę, że tutaj też da radę.

Zgłaszał sporo na u@

Pomocny graczom

Minusem jest brak steam, ale idzie przymknąć na to oko przy aktualnej liczbie adminów na serwerze

No i ostatnia aktywność też średnio powalająca

Ode mnie masz TAK

W ostatnim czasie twoja aktywność spadła. Granie po 20-40 minut dziennie nie jest wystarczające.

Szukamy adminów którzy mogą poświęcić więcej czas.

Specjalnie czekaliśmy z Twoim podaniem tyle czasu aby sprawdzić czy w jakikolwiek sposób zwiększysz aktywność, lecz niestety pogorszyła się ona jeszcze bardziej.

Podanie odrzucam, lecz zawsze możesz spróbować za 7 dni.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.