Jump to content

błaszczykowski

Pałczykowski
 Share

Recommended Posts

Twój Nick: Son Goku

Nick gracza/admina na którego jest Skarga: Błaszczykowski i Beti

SteamID(w przypadku skargi): Nie jestem w stanie wziąć, pełny serwer i w dodatku gracz już wyszedł.

Treść:

Jestem w terro, lecę na górny trup. Dostaje info, że w górnym jest kilku CT (czas 1:45), więc stoję na tarasie przez górnym.

Wiadomo, że nie schodzę bo widzę już CT, zabijam błaszczykowskiego czy kogoś tam. Od błaszczykowskiego leci wiązanka w moja stronę. 

Natomiast admin Beti daje bana za resp. Rzadko spotykany jest czas na opuszczenie respa (1:40). Zawsze było 1:30.

Jesteście stałymi graczami więc widzicie, że jestem nowym graczem. Można  przecież powiedzieć na adminvoice abym opuścił respa, nawet głupia wiadomość. 

Celem mojej skargi jest rozmowa z adminami, aby dawali info, że wypad z respa, czy coś w tym stylu. Od kiedy pamiętam, daje pierw info o naruszeniu zasad, gracz się nie dostosuje, wtedy ban.

Natomiast błaszczykowski powinien być ukarany za swoją kulturę. Rozumiem nerwy ponoszą, ale to jest gra. Nie sądzisz, że celowo siedziałem na respie aby kogoś wkurzyć. 

Dowody(w przypadku skargi):  Załączam demo jako dowód. https://www71.zippyshare.com/v/d6Cyoc3r/file.html  Czas to około 12:00 

No to tak... 

- adminvoice nie mamy 

- dostałam info na u@ o Twoim przewinieniu 

- byłeś na respie, zabijając CT = ban

- postąpiłam zgodnie z regulaminem 

- sam przyznałeś, że byłeś na respie, więc byłeś świadomy granic respawnu 

No to tyle ode mnie, reszta w rękach opiekunki :)

Pozdrawiam, beti 

"Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z odpowiedzialności za przewinienia."

Na serwerze dość często pojawia się info dot. respawnu TT (say oraz hud). Admini nie mają jednak obowiązku ostrzegać Cie przed banem, więc tutaj nie mam Admince nic do zarzucenia.

Beti jeszcze żyła w momencie gdy Błaszczykowski Cie obrażał, więc w tym przypadku również nie możemy winić Jej za brak reakcji - zwyczajnie nie miała możliwości tego usłyszeć.

Gracz oczywiście zostanie ukarany banem za swoje zachowanie :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.