Jump to content

amx_nick, błąd cssetti.

GROUND ZERO
 Share

Recommended Posts

Cześć, 

Jest problem z komendą amx_nick. (od dawna zresztą.)

Admini nie mogą zmienić nicku u graczy z końcówką | CSSetti.pl, serwer wyświetla informację, że admin nick zmienił, jednak fizycznie to nie nastąpiło. 

W innych przypadkach nie ma tego problemu.  

Informowanie na y@ z prośbą o zmianę nicku w większości przypadków nie skutkuje, a kickowaniem często pozbywamy się gracza. 

edit: W archiwum wykopałem, że potrzebny jest reload gracza. Zmiana nicku, kick i gracz wróci bez końcówki cssetti - o ile jeszcze wróci ;-) 

Wiem, że są ważniejsze sprawy, ja osobiście nie widzę problemu z tą końcówką, dla mnie może ktoś taki grać, ale coś kojarzę, że niedawno była na którymś serwerze obserwacja z ukrycia i wykryto uwagi o niereagowanie na graczy z cssetti :P 

Edited by H22

Nie banujemy ludzi z nickami Cssetti.pl, oni wchodzą z reklamy, która kupujemy, aby byli gracze na serwerze. Wiadomo, jak będą mieć wulgarne nick wtedy, reagujemy. Możecie ewentualnie kickowac takich graczy, gdy mają (1) przed nickiem. Do ich nicków automatycznie dodaje się końcówka ze stroną, bo klient jest tak ustawiony. Jedynie mogą sami nick zmienić poprzez konsole czy ustawania w grze. Nie wywalajcie, pieniędzy w błoto banując takich graczy.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.