Jump to content

Skarga na ENZI

gromo
 Share

Recommended Posts

Witam

Zbanował mnie bez powodu na dwóch kontach ENZI . Wnioskuję o zabranie admina . Gram na serwerze od kilkunastu miesiecy  i nigdy nie czituję. A on mnie zbanował . Ten admin to tylko zniechęca do gry na serwerze .

Proszę o odblokowanie kont. 

Pozdrawiam

mój nick : Gromo oraz Gromuś  ( na dwóch kontach )

nick gracza  :  ENZI  ( ma admina )

Opis sytuacji :  mówi że mnie zbanował na dwóch kontach za reklamę chitów   :   na koncie GROMO wyświetliłem taki napis :  csgoaim.com    ( ta strona nie istnieje )

więc nie ma podstaw do Bana . A jak spytałem na drugim koncie GROMUŚ za co ten BAN to mnie po 2 minutach zbanował też . 

Uważam że ten ENZI nie powinien mieć admina bo przegina ( to jest zakała dla tego serwera i anty reklama ) .

data : 23.03.2019 okolo godz 23.00

Edited by gromo
prosze o odpowiedz na maila [email protected]

Człowieku nawet mojego nicku nie umiesz napisać. 

Nie interesuje mnie to czy strona istnieje czy nie , wklejając  "csgoaim.com"  sam sobie robisz kłopoty. Później wchodzisz  na serwer  z drugiego konta i robisz aferę. Mówię Ci żebyś pisał skargę, a ty przez kolejne 10 min nie dajesz mi spokoju i przeszkadzasz  w grze innym. Następnie z drugiego konta znów wklejasz "csgoaim.com" prowokując mnie i dostajesz drugiego bana. Zakałą to są tacy ludzie jak ty.  Chciales pożartować ale nie wyszło,  możemy  rozwiązać to tak że bana skrócimy min. do tygodnia, może się czegoś nauczysz i drugi raz pomyślisz zanim coś wkleisz.

Proszę tu link zapoznaj się z regulaminem.

20190323225614_1.jpg

20190323225149_1.jpg

20190323230809_1.jpg

Edited by Enzoo

Enzoo czy Enzi nie interesuje mnie jak sie nazywasz. Banujesz ludzi bez powodu .  Jak Cui napisze CsGO aim Dupa.com to tez mnie zbanujesz . Wedlug mojej opinii nie powinienes mieć ADMINA bo to obniża RANGĘ DOBREGO SERVWRA .  Gram na nim wiele miesięcy a taki gość jak Ty mnie banuje. Obrażasz mnie w ten sposób. W realu zrobiłbnym z Tobą porządek w dwie minuty . :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.