Jump to content

Sandman
 Share

Recommended Posts

A tym razem Mr. Sandyman (jak to śpiewa @Kera) chciałby pochwalić i podziękować administracji 1shot2kill.

 

Twój Nick: Sandman.

 

Nick gracza/admina na którego jest skarga/pochwała: @KuLiCzAnY bRb& @selfie

 

Treść:  Od paru dni walczyłem z "usterką", która skrupulatnie pozbawiała mnie możliwości wejścia na serwer [GO:MOD] 4 Maps. Mianowicie, próba wejścia na serwer kończyła się na "establishing network connection to server" i stop. Na każdy inny serwer mogłem wejść (w tym pozostałe 1s2k). Zacząłem od googlowania oczywiście i robiłem co mi przyszło tylko do głowy, czyli: wyłączenie firewall'a, defender'a, reinstall cs'a, usunięcie cfg, usunięcie zbędnych plików z katalogu, zacząłem grzebać nawet w ustawieniach modemu (nie dzwoniłem jeszcze do Orange). W końcu przyszło mi na myśl nawet magiczna banicja od @#Legendary RaXeN lub @Nunko (przeglądałem nawet AMX...). Uderzyłem więc do @KuLiCzAnY bRb, który razem z @selfie poradził/poradzili mi ostatnią deskę ratunku, czyli reinstall steam.... Co lepsze... - nie pomogło. Rozwiązanie było takie, że nawet mój piękny umysł tego nie ogarnął = usuń 4 maps'a z ulubionych.... :co:O_o O toto i rozwiązanie....

 

dowody(w przypadku skargi): Jakby ktoś potrzebował zobaczyć ss: https://zapodaj.net/9e8279c206b4b.jpg.html 

Dzięki Panowie @KuLiCzAnY bRb& @selfie za waszą pomoc :thumbsup:

"Sandał uczy i chwali"

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Wyżej wymienieni @selfie i @KuLiCzAnY bRb bardzo się zaangażowali w pomoc dla tego gracza i znaleźli powód dla czego nie może grac i wejść na serwer ,po wszelakich zmaganiach i udało się :) .

Dla tego dla tych panów wieki szacunek i uznanie za poświęcony czas :) Na pewno panowie zostaną nagrodzeni za swoje zasługi dla serwera :)

Bardzo się ciesze ze są takie osoby które bardzo chętnie pomagają i wspierają :)@selfie masz bardzo dużą wiedzę na temat serwerów i nie raz udowodniłeś że jesteś odpowiednim człowiekiem na Tym stanowisku i nie raz można na Tobie polegać w sprawach serwera ,zawsze na posterunku forumowym obecny :) Dziękuję Ci za to co robisz :) 

@KuLiCzAnY bRb dla Ciebie będzie pochwała do dziennika i wpisane w rejestr u mnie w lapku i zostanie nagrodzony za to co robi dla serwera :) Tez bardzo mu dziękuje za to że poświecą wiele uwagi na to co się dzieje :)

Ja jak i @#Legendary RaXeN nie mieliśmy nic wspólnego z banem dla Ciebie :) Aż tak bardzo jesteśmy wredni i dajemy bany ? Bany nie dajemy od tak sobie ... :)

@Sandman ale kontrolne ssy może trzeba Ci zrobić tak żebyś nie był wyróżniony hahaha taki mały żarcik :) Dziękuję i pozdrawiam Nunko :)

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.