Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

#Legendary RaXeN

Opiekun Serwera
 • Content Count

  136
 • Posts on chatbox

  46
 • Donations

  300.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  7d 12h 22m 53s

#Legendary RaXeN last won the day on May 29 2018

#Legendary RaXeN had the most liked content!

About #Legendary RaXeN

 • Other groups Sponsor
 • Rank
  #Najgorszy

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna/Man

Recent Profile Visitors

3,858 profile views
 1. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Witajcie użytkownicy! W dniu dzisiejszym została wpłacona dotacja dla 1s2k.pl od #Legendary RaXeN Kwota: 300,00 zł Waluta: PLN Wy też możecie pomóc sieci! Kliknij tutaj! Dziękujemy i pozdrawiamy! Administracja sieci 1shot2kill.pl
 2. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 3. Przyjęta wiesz co i jak łobuzie
 4. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 5. Będę się kierował większością w tym przypadku, jak widzisz 2 z 3 adminów wypowiadających się jest na nie czyli to odznacza że niczym specjalnym się nie wykazujesz, jak na razie pokaż nam tu na forum i serwerze że zależy Ci żeby pomóc a może uda Ci się zmienić nasze zdanie, na ten moment odrzucam
 6. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Brak zainteresowania więc zamykam.
 8. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. Dobrze skoro ani Admini ani gracze się nie wypowiadają u Ciebie pod podaniem to raczej mało osób jeszcze Cię rozpoznaje także na ten moment daj się poznać graczą i przekonaj ich do siebie a może następnym razem będą jakieś wypowiedzi na podstawie których można coś wywnioskować i zastanowić się czy przyjmować Cię na tą posadę
 10. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. Nie bd nic takiego dodawane, na koniec każdej rundy jest przyznawane mvp w wysokości 0,70 e do tego jak chcesz zarobić masz rynek i misje tyle w temacie
 12. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 13. Dobra nie ma co tu zwlekać przyjęty, po rangę wiesz gdzie a hasło wyślij mi na steam jakie chcesz
 14. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 15. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.