Jump to content

Skarga na Sulina.

Eyzar.
 Share

Recommended Posts

Nick:ruzA

Czas: Teraz.

Powód: Zostałem zbanowany z powodu bym "ochłonął". Wbijam sobie na serwer po przerwie na innym nicku, chcę pograć, piszę do Kasi na u@, że niezły powód bana dała graczowi cytuję - "" - i napisałem, że skarga leci, oczywiście w żartach, ale ona tego bana nie dała tylko Sulin.. Po czym wtrąca się Sulin, w ogóle o to nie proszony. Nie widziałem go, więc pisałem na u@ do Kasi, bo myślałem, że tylko ona jest. Nie piszę nawet do tego człowieka, a ten się wtrąca między wódkę a zakąskę, "bym uszczypliwości sobie darował".Odpisałem jakie uszczypliwości?Ledwo admina powąchałeś. I chciałem jeszcze dopisać,że widocznie adminowanie uderza Ci do głowy, ale w tym momencie otrzymałem bana. Pytam się, jakie uszczypliwości? Człowieku jeśli nie rozmawiam z tobą to się nie wtrącaj, bo sam na tym serwerze nie jesteś, a to,że chcę sobie pożartować z Kasią to chyba mi nikt nie zabroni? Przecież nie jestem aż tak głupi, by pisać skargi, że Ci powód nie wyszedł, bo sam jak byłem adminem robiłem takie błędy. Od adminowania sodówka odbija, nie pozdrawiam.

STEAMID/IP: STEAM_1:0:492221628

Dowody (ss/demo):

54434357_300927550591525_518718226281005

Wybaczcie, że telefonem, ale ssy chwilowo nie chcą mi działać na nowym sprzęcie.

Edited by Azur.

• Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Kolego drogi, tyś chyba na głowę upadł. 

Spinasz się o bana, Kaśka nie wie, kim jesteś, ja też, kolega wie, za co był ban, napisałem, co tu się wydarzyło, walisz mi na u@, że poleci skarga. Typie temat Cię nie dotyczył, kazałem Ci darować swoje uszczypliwości, nie poskutkowało i dostałeś bana. Tyle z mojej wypowiedzi, bo mi się języka nie chce strzępić, a i żeby nie było, możesz tam pisać dalej posty, ale poza tym wpisem nic więcej nie zostanie tu napisane, chyba, że opiekun każe mi się wypowiedzieć na temat czegokolwiek dotyczącego jeszcze tej skargi. Tyle. 

a jednak edit, zapomniałem "poleciał missclick" i wyszedł ban bez powodu, a był rush c'nie, kowal od razu został na steam poinformowany może 10 sekund po moim przypadkowym kliknięciu entera, 

Edited by Kartky ♥

Kaśka nie wie kim jestem... Pozdrawiam @Katelyn jestem Azur, były admin i grałem z Tobą ponad pół roku na CODzie, może mnie pamiętasz. Tak szczerze to Ciebie tu nikt nie zna, jesteś dla mnie zwykłym nonamem, bo max miesiąc lub dwa i się wpychasz na stołek Admina, ciekawie. Zdecyduj się jak do mnie mówisz, czy typie, czy kolego. Trochę kulturki, admin ją powinien mieć, typie to możesz sobie mówić do kolegów, a my kolegami nie jesteśmy. Zamknijcie temat by mnie nie kusiło bym więcej spamował. 

DOWN

Nie wiedziałem, że czytanie wspak jest tak trudne dla ludzi, wybacz. 

Edited by Azur.

Guest Katelyn

Z racji takiej, że @Azur. mnie oznaczył to się wypowiem ;-;

1. Dla was Pani Kasia.

2. Na początku nie wiedziałam, że ruzA to Azur. Po chwili ogarnełam, że ruzA to od tyłu Azur. (troche mi to zajęło, blondynka te sprawy wiecie o co cho) pozderki dla Adriana

3. Nie wiem po co wchodziłeś na innym nicku, ale nie wnikam.

4. NIE ZNAM KOGOŚ TAKIEGO, WCALE, W OGÓLE...........

19 minut temu, Azur. napisał:

Kaśka nie wie kim jestem... Pozdrawiam @Katelyn jestem Azur, były admin i grałem z Tobą ponad pół roku na CODzie, może mnie pamiętasz. 

5. Nie rozumiem trochę tego z tymi uszczypliwościami i długości bana, oraz trochę sensu tego bana, ale skoro admin tak zdecydował.

Adrianek i Kowalek zadecydują i już się nie kłócić dzieci moje.

Nie chce warna plx

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.