Skocz do zawartości
 • Sky
 • Blueberry
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Cherry
 • Default
 • Banana
 • Apple
 • Military
 • Emerald
 • Chocolate

Azur.

Admin CS 1.6 [COD 401]

8 obserwujących

O Azur.

Informacja

 • Lokalizacja
  Rzeszów
 • Płeć
  Mężczyzna/Man
 • PC
  Windows 7 Professional
 • Mobile
  Android 6.0

Kontakt

 • Steam
  Azur
 • Snapchat
  zyrafeg22

Ostatnie wizyty

970 wyświetleń profilu
 1. Azur.

   Odrzucony Podanko

  Na nie. -Zachowujesz się chamsko wobec innych graczy (Don Erwin) -Wyrobiłeś sobie złą opinię u współgraczy swoją postawą -jak dla mnie po prostu nie będziesz się nadawał na to stanowisko. Twój amx jest szczerze wątpliwy, chętnie zrobiłbym Ci mały sprawdzian. Ponadto grałeś z celownikiem, mimo, że był do czasu wstawienia Twoich ss dozwolony jest to żałosne, oszukujesz w rozgrywce. Jak zgaduję pewnie teraz sobie markerem kropkę na monitorze narysowałeś. Może pora wprowadzić ograniczenie pisania podań na jakieś stanowisko, bo to chyba się nie skończy. Co Wy na to @[email protected] @Adrian.?
 2. Człowiek miesiąca: @aXenBiceps™ Najlepszy Administrator: @LemoN Najlepszy Moderator sieci: @[email protected] Najlepszy Redaktor Sieci: @Karolcia ;*** Specjalista poprawnej pisowni: Najlepszy Grafik Sieci: @Conte Najbardziej pomocny użytkownik na sieci: Najlepszy pracownik na rzecz serwera: @[URLOP] selfie Najlepszy pracownik na rzecz sieci: Najpoważniejsza osoba na sieci @Roni Najlepszy pracownik miesiąca: Najbardziej uprzejma osoba na sieci: @Katelyn masz poprawione byczku XDDD Najbardziej zasłużona osoba na sieci Najbardziej zaufana osoba na sieci: Najbardziej aktywny/a osoba na Chatbox'sie: Najwredniejsza osoba na sieci: Największy śmieszek na sieci: @Adrian. Największy bot na sieci @TWERKZ Największy Spamer sieci Największy płaczek na sieci @Marek!!! Największa mądrala na sieci Najbardziej lubiana osoba na sieci Najbardziej oziębły charakter: @Zimny Najbardziej irytująca osoba na forum: Nasz Przyjaciel na sieci Uzależniony/na od forum: Najaktywniejszy szarak sieci Najprzystojniejszy: @OnyX Najładniejsza: @Adrian.
 3. Sprawdzałem na bieżąco czy gracz którego zgłaszałeś raszuje. Nie raszował. Linie raszu się kłaniają kolego. Z resztą jak miałem Ci nie dać bana, jak za każdym razem, dosłownie za każdym razem gdy zgłaszałeś na [email protected] rzucałeś ku****i na prawo i lewo? Zawsze był tekst "ten i ten gracz RASZUJE KURWA" Zawsze było kurwa, nie pasuje to zmień serwerownię bo zachowujesz się jak rozwydrzony gówniarz, któremu matka mleka z cycka nie dała i płacze. A skargi za bany 5 MINUTOWE są z automatu odrzucane. Żegnam,najlepiej będzie jak się przeniesiesz na inną sieć. A, i dopisanie obojniaki. Haahahaah. Od kiedy obojniak to obraza? Nie napisałem tego do konkretnej osoby, tylk to napisałem dla śmiechu. Chyba, że jesteś obojniakiem i Cię to dotknęło to sory nie wiedziałem, bo jakoś tylko Tobie to przeszkadzało.
 4. 1. Jestem jak najbardziej za, nie ma co tu nic więcej komentować. 2. Jestem na nie. Ludzie zbyt lubią tę mapę, to nie przejdzie. Sam ją lubię bo dużo banów leci. 3. O ile dobrze pamiętam takie coś było na 501,więc jestem jak najbardziej za, zawsze to jakieś lekkie urozmaicenie. 4. Nie wiem, nie korzystam z tego perku. 5. Całkiem spoko, ale jak wybierze się automatycznie npm fuerza, która nie jest grana, a jak jest grana to ludzie piszą rtv to tak średnio. Dlatego jestem za usunięciem dusta2006. Jak dla mnie ta mapa jest tak jasna, że aż w oczy kole, a po drugie ma zbudowane respy przy full serwerze. Najmniej grywalnym dustem jest dusferno więc to druga mapa, jaką można by było usunąć.
 5. Azur.

   Odrzucony podanie

  -Jest bardzo aktywnym graczem na serwerze, jednym z najbardziej aktywnych, a to duży plus. -zgłasza graczy lamiących regulamin na [email protected], kolejny duży plus, -Nie jest graczem, który szkodzi serwerowi, a jest wręcz przeciwnie. Jestem na tak, reszta plusów jest napisana w jego podaniu. Powodzenia.
 6. Wypowiadane się we własnym podaniu. Znajomość regulaminu się kłania. @[email protected] @Adrian. Do zamknięcia.
 7. Obaj powinniście dostać bana. Dostałeś Ty, po czym Hubcuo wyszedl z gry.
 8. Azur.

   Rozwiązany Bot od pingu

  Internet z Orange (Boże Święty strzeż tego dzieciaka przed kolejnymi złymi wyborami) internet z Orange to dno. Właśnie ich najlepszy przesył przekłada się na 70 pingu. (miałem kilka lat temu okres próbny z Orange i miałem 100 pingu). Zmień umowę, serio. To, że Cię wywala to musisz mieć skoki pingu do ponad 100. Niemożliwe by przy 60 Cię wywalalo.
 9. Ten który jest przed nim.
 10. Azur.

   Rozwiązany Bot od pingu

  No to nic nie poradzę ze dałeś się wyrolować. Bierz światłowód następnym razem ze sprawdzonego dostawcy.
 11. Azur.

   Rozwiązany Bot od pingu

  Ogarnij lepszy internet po prostu. Najlepszy ping 60-70 to był dobry wynik 6 lat temu.
 12. Niech ostateczną decyzję podejmą @[email protected] oraz @Adrian.. Nie wiem jak jest w końcu na 401. Gdy widziałem, jak ktoś tam siedział, nie banowałem za to, ponieważ na 501 było to dozwolone (tak samo jak płot na eldorado). Jeśli jest to zabronione, dostosuję się wraz z graczami 501.
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.