Jump to content

[Skraga] Bulaa23

`VooFy
 Share

Recommended Posts

Twój nick: nunra

Nick gracza/admina: Bulaa23

Opis sytuacji: Grając na serwerze doszło do zmiany mapy, gdyż był jail_rats, co nie podobało się większości graczy. Było głosowanie, po czym admin Kovent zmienił mapę na jail_kakao_beta. Jednak jeden z graczy wyraził swoje niezadowolenie z powodu zmiany na tą właśnie mapę. Doszło do zmiany na mapę jail_guetta_v1. Wyraziłem swoją opinię, nawet przy tym nie przeklinając i otrzymałem bana na 30 minut od wyżej wymienionego admina. Chciałem poprowadzić w CT, dobrze się bawić, ale widocznie niektórzy nie potrafią wyluzować się przy tej grze, przez co dochodzi do takich sytuacji. Mam nadzieję, że to zdarzenie nie zostanie potraktowane jako żart i w sposób obiektywny ktoś się zajmie obecną sytuacją na JB. Już wielokrotnie miałem składać skargi na niektórych adminów, ale stwierdziłem, że jest to strata czasu. Dzisiejsza sytuacja doprowadziła do tego, że no wręcz zostałem zmuszony do napisania tej skargi. Chciałbym zaznaczyć, że od razu były kierowane do mnie słowa w stylu "nie podoba się to nie graj", "dobra już nie komentuj", co tylko zniechęca do dalszej gry na serwerze. Szczególnie boli fakt, iż mówi tak admin lub opiekun zamiast coś wytłumaczyć i przeprowadzić merytoryczną rozmowę z graczem. Nic do nikogo nie mam, mogę nawet wejśc na TS w celu wyjaśnienia tego wszystkiego. Ja staram się być osobą bezkonfilktową, więc zawsze można ze mną porozmawiać. No chyba, że tu wszystko zamiata się pod dywan. Już nawet nie chcę komentować tego, iż wyżej wymieniony dał mi powód bana z błędem ortograficznym.

IP/SID: STEAM_0:0:26701409  

Data i czas zdarzenia: 17. mar 2019 - 20:40:58

Dowody(ss/demko): Myślę, że do tego zdarzenia nie są potrzebne.

Edited by nunra

Wariacie dostałeś bana ponieważ od mapy jail_rats cały czas ci coś się nie podobało narzekałeś i komentowałeś to z jeszcze jednym graczem który też dostał bana za kulture oraz prowokacje nie będę pozwalał na takie zachowanie a jeśli ci się coś nie podoba to nie graj na JB i tyle.

Byłem podczas tej sytuacji, pierwsza mapa została zmieniona przez głosowanie w którym jednoznacznie wyszło aby mapa została zmieniona. Po kilku propozycjach nastąpiła zmiana. Gdy już mapa została zmieniona nagle znowu dużej ilości osób nie pasowała ta zmieniona. Więc korzystając z okazji, Sceptyk , sprawdzał permisje, które jak się okazało nie działają zmienił mapę na neutralną żeby nie było kłótni. Po czym jedynie ty postanowiłeś wylać wszystkie żale że administracja robi co chce. Jeżeli byśmy przystali na wszystkie rzeczy, które by wam przeszkadzały to ten serwer by wcale nie funkcjonował. Wylewałeś swoje żale trochę  zbyt emocjonalnie i zaczynałeś przesadzać przy czym lekko prowokować. Nawet jakiś z graczy zwrócił ci uwagę.  

Mogłeś na końcu pominąć wyzwanie opiekuna od "Pedałów". To nie było konieczne.

EDIT:

Cytat

Gdybym nie dostał bana od buta, to nie zareagowałbym w ten sposób. Dlaczego trzeba się kłócić, zamiast przedstawić sprawę jasno? Czy ja swoją wypowiedzią miałem jakieś intencje? Mi tylko zależy na dobrej zabawie. 

Gdyby ktoś z nas nie zareagował, to każdy by zaczął krzyczeć, że mu mapa nie pasuje, trochę zbyt ekspresywnie zareagowałeś. Masz rację chodzi o zabawę więc po co spinanie i te krzyczenie? Koniec Spamu. Ktoś postronny się wypowie. 

Edited by Lewatyw

Gdybym nie dostał bana od buta, to nie zareagowałbym w ten sposób. Dlaczego trzeba się kłócić, zamiast przedstawić sprawę jasno? Czy ja swoją wypowiedzią miałem jakieś intencje? Mi tylko zależy na dobrej zabawie. 

"A jeśli ci się coś nie podoba to nie graj na JB i tyle." Co to jest w ogóle za podejście do sprawy? Podoba mi się JB, ale nie podoba mi się traktowanie graczy. Nie można nic już powiedzieć, tak jak w tym przypadku, dostałem bana za mówienie, co jest trochę przykre. Nikogo nawet nie prowokowałem. 

Edited by nunra

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.