Jump to content

skarga - lasik

bartekbartek
 Share

Recommended Posts

Twój nick: bartek

Nick gracza/admina: lasik

Opis sytuacji: grałem sobie na serwerze i się zbuntowałem gdy bunt mi wyszedł wszystko przebiegło pomyślnie   "Lasik"   stwierdził że definicja jaką napisałem na czacie była BARDZO obraźliwa m.in napisałem izi jeżeli lasik nie znasz

definicji słowa izi to ci ja tutaj wkleje ---   Skrót od easy co po polsku oznacza łatwo                 więć lasik jeżeli napisanie na chacie łatwo jest dla ciebie rzeczą obraźliwą to powodzenia w dalszym życiu + gdy wbiłem na tsa i chciałem go poprosić aby dał mi punkt regulaminu w którym jest to napisane stwierdził że nie umiem czytać i żebym sobie sam znalazł  opluł mnie dopiero puźniej wysłał mi to - <13:36:26>  ''Lasik'': Prowokowanie do różnego typu kłótni oraz sprzeczek: ban 30min - 1h

IP/SID: admin ma

Data i czas zdarzenia: 13:34  2019-03-17

Dowody(ss/demko): Admin ma 

@Lasik  @Bulaa23  @Sceptyk

• Owner

Demko: http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1903171309-jail_farmville_brgames.dem.zip

"Prowokowanie do różnego typu kłótni oraz sprzeczek: ban 30min - 1h" dostałeś na 30 minut więc się ciesz.

Zrobiłeś bunt, wygrałeś napisałeś "izi". W ten sposób prowokowałeś kolegę @MesseM.

28 minut temu, bartekbartek napisał:

gdy wbiłem na tsa i chciałem go poprosić aby dał mi punkt regulaminu w którym jest to napisane stwierdził że nie umiem czytać i żebym sobie sam znalazł  opluł mnie

Wbiłeś na "Czekam na Administrację Jail Break" powiedziałem ci że prowokowałeś tym i za to dostałeś bana.

Następnie wbiłeś z powrotem,  pytałeś się gdzie to jest w regulaminie to odpowiedziałem że jako prowokacja, to ty mówiłeś że nie ma tam takiego czegoś że za powiedzenie "izi" to ban, to ci wysłałem to: "Prowokowanie do różnego typu kłótni oraz sprzeczek: ban 30min - 1h" i powiedziałem że to również podchodzi pod prowokacje. Tle ode mnie. Pozdrawiam Kolegę który napisał skargę :D.

@Sceptyk@Bulaa23.

Edited by Lasik

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.