Jump to content

Recommended Posts

Twój Nick: dozobaczeniadojutra

Nick gracza/admina na którego jest Skarga/pochwała: nie ma w logach mojej komsoli, nie zdarzyłem zapamiętać

SteamID(w przypadku skargi):   STEAM_0 : 0 : 12186950

Treść:

Witam,

dzisiaj trochę nieprzyjemna sytuacja sprzed 5-10 minut, ale już nie raz widziałem przez tyle lat gry.

Ban na 30 minut właściwie bez powodu. Jakiś młody admin zarzucił mi wejście w AR,. Została minuta, AR był zbugowany i nie było go widać.

Odparłem, że wiem o co chodzi i żeby się nie wymądrzał. 

I za to ban, nic więcej nie zdołałem napisać.

I teraz coś ode mnie:

Młodzi jesteście, wiem że fajnie jest pobanować. Ale to już przesada. Nikogo nie obrażam i gram ostatnio dość dużo. Tylko się odechciewa jak mi taki sisiumajtek bez żenady od razu banuje.

Pisze po to, żebyście się zastanowili 2 razy - bo admin chyba nie po to jest żeby rozdawać bany na lewo i prawo.

Pozdro.

Dowody(w przypadku skargi):

No cóż, zarówno Ty jak i kolega dostaliście bana z tego powodu, że obaj wchodziliście w linie AntyRushu

Zgodnie z regulaminem dostałeś bana na 30 minut wraz z kolegą.

Na przyszłość skoro widzisz, że ktoś wchodzi w linie zgłaszaj nam-adminom na u@ ;)

P.s. pisząc skargę zachowaj kulturkę bo pisząc "sisiumajtek bez żenady od razu banuje" świadczy o Tobie, ja poprostu wykonuje obowiązki admina, do których należy karanie graczy za nieprzestrzeganie obowiązującego wszystkich regulaminu.

Godzinę temu, dozobaczeniadojutra napisał:

Ban na 30 minut właściwie bez powodu. Jakiś młody admin zarzucił mi wejście w AR,. Została minuta, AR był zbugowany i nie było go widać.

Odparłem, że wiem o co chodzi i żeby się nie wymądrzał. 

Jak bez powodu skoro sam sobie odpowiedziałeś za co ban :D Ban słuszny, ale skoro widzisz, że zbugowany to nie wchodź w niego inaczej skończy się banem :D 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.