Jump to content

jauas
 Share

Recommended Posts

Od kilku resetów przyglądam się sytuacji z klanami na tym codzie i doszedłem do wniosku, że trzeba zmniejszyć ilość slotów w jednym, aby było ok. 5-6 slotów z założycielem. Czemu tak?

Kilka resetów już jest tak, że jest jeden dominujący klan, który posiada max. członków (to jest 11, jeśli dobrze pamiętam) i jest strasznie do przodu w porównaniu do innego klanu. Tak klanu, ponieważ przez pierwsze dwa tygodnie resetu są przeważnie dwa klany, gdzie w jednym jest full członków, w drugim 3-4. Jeśli zmniejszymy ilość osób na klan to na serwer zostanie wprowadzony jako taki balans między klanami. Rywalizacja już nie będzie taka jednostronna. Będzie powstawać więcej klanu, co za tym idzie będzie można robić więcej wojen i będzie łatwiej o pkt do rozwoju owego klanu. Myślę, że pomysł jest nie jest zły, warty przetestowania chociaż jeden reset. 
Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Dodam tylko tyle że jak ktoś założy pierwszy klan to ściąga do niego najlepszych graczy z serwa, a takich osób jest dużo i tak jak @jauas pisze to te max 5/6 osób na klan z właścicielem byłoby okey  bo Ci lepsi gracze byli by w innych klanach przez co byłoby ich więcej. A bez sensu jest klan na 11 osób po ten pierwszy klan jest dominujący w statach i w graczach bo ma najlepszy team. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.