Jump to content

♥ Kartky ♥
 Share

Recommended Posts

Aby złożyć podanie musisz posiadać grupę Użytkownik, która jest nadawana automatycznie po 7 dniach od rejestracji.

Ukończone 16 lat  +

Spędzone 30 godzin na serwerze +

Zachowanie kultury na serwerze +/- (czasami rzuci się mięsem przy rozmowach, nie w celu obrazy :>) 

Przynajmniej 20 sensownych postów na forum + 

Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)

Posiadanie mikrofonu

Znajomość oraz akceptacja regulaminu forum oraz regulaminu admina 

Nick: Sulin

Imię: Kacper 

Znajomość AMX (1-10): 10. Tylko tutaj w sumie mam taki "maintfak". Dawno nie byłem adminem, tak 2 lata, przypomnienie komend to nie problem. Własne serwery 1.6 posiadałem, przykładem było zombie plague 5.0.3 top 6 PL, snajper mod (średnio wypalił), pluginy i modele, wgrywanie nie jest problemem, czy sama podmiana, dopisywanie do listy pluginów. Edytować również potrafię na własne korzyści, najwięcej specjalizuję się w zombie plague, myślę, że w tym modzie jest niewiele rzeczy, których nie potrafię zrobić na własne korzyści, łączyłem nawet pluginy różnych modów nie od zombie, na ten mod, przynosiło to pozytywne efekty. Trwa to różnie, czasami minutę, czasami dłuższe wyzywania, które trwały do miesiące żeby wszystko było cacy. Do tej pory jestem mocniejszy od strony technicznej niż podstaw komend admina, bo w wolnej chwili mając starą paczkę zombie wchodzę w stare pliki i dla zabawy bawię się linijkami. 

Sprawny i działający mikrofon: Tak, ale nie używam, posiadam słaby laptop, przetwarzanie mam ustawione na średniej jakości, dzięki temu brzmię niestety jak szesnastolatek przy końcu mutacji, zwiększenie jakości grozi spadkami fps nawet w 1.6. TS'a nie posiadam, ale jeżeli chcecie mnie zweryfikować mogę go pobrać i pogadać, nie widzę problemu.

Link do swojego GameTracker'ahttps://www.gametracker.com/player/sulin/147.135.199.78:27015/

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Głównie dlatego, że często gram w godzinach nocnych, albo w środku dni roboczych (student, np. jutro zajęcia o 8 do 9:45, a potem na 16:45) i na serwerze nie zawsze, ale momentami brakuje admina. Wbijają się dzieci, nadużywają mikrofonu, czasami stworzy się lekkie pato, a potem wynika przepychanka słowna. Godziny nocne to inna bajka, czasami wbijają ludzi, którzy np. grają tylko po 1/2 i nadużywają nieobecności admina, moduł przed czasem, czy czarodziejska kosa, rushe itd.. Ostatnio ok 3 byłą miła atmosfera, przyszedł jeden pan, zwyzywał wszystkich i powstała spina z fajnej atmosfery, wiem, że sam wszystkiemu też nie zaradzę, ale chcę pomóc w delikatnym stopniu załatać małe luki w dostępności minimum 1 admina na zmianie, tak to ujmę. 

Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Tak,  STEAM_0:1:3053713

Staż w Counter-Strike 1.6: 6/7 lat 

Czy posiadałeś już admina?: Wielokrotnie. 

W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Randomowo, wróciła mi miłość do 1.6, wpisałem w przeglądarkę COD MOD i tak oto jestem. Czysty przypadek, a że mi się spodobało to zostałem. 

Tak od siebie, moja aktywność wygląda różnie ze względu na studia, plan dnia itd. Czasami będą tygodnie gdzie będę ostro siedział, a czasami praktycznie zerowe. Mam różne grafiki, moje studia się takie, że w poniedziałki mogę popykać kilka godzin w środku dnia, ale wtorki to różnie, zajęcia, a potem mam zobowiązania, bo jestem bardzo aktywnym członkiem samorządu studenckiego mojego wydziału, uczestniczę w zebraniach, meczach wydziałowych i przeróżnych akcjach, jakie są i w jakie mogę się zaangażować, a środy i czwartki to całe dni zajęć. Piąteczki wolne, ale czasami przyjdą dni, że będę musiał zaszyć się w bibliotece, tak jak to nastąpi w tym tygodniu przez cały weekend. Powiem tak, nie da się określić mojej aktywności, jednego dnia mogę grać 10 godzin, a potem mieć dwa dni absencji. Chciałem to dodać, żeby każdy miał to na uwadze przy przeliczeniu mojej aktywności. 

Edited by Kartky ♥

Guest Katelyn

Jak najbardziej na tak. Podanie bardzo rozpisane. Dużo czytania, ale przynajmniej się postarałeś i mnie przekonało.  Nie sprawiasz problemów na serwerze na u@ coś tam zgłaszasz. Jeśli chodzi o to :

26 minut temu, Kartky ♥ napisał:

Zachowanie kultury na serwerze +/- (czasami rzuci się mięsem przy rozmowach, nie w celu obrazy :>) 

Postaraj się unikać takich sytuacji, ale wiem że każdemu się może zdarzyć. Steam jest, więc kontakt będzie. Skoro amx tak ogarniasz i posiadałeś własne serwery duży +. Nie wchodzisz w jakieś kłótnie czy dyskusje więc kontakt z graczami masz dobry. A co do aktywności na serwerze, oby tak dalej :) Powodzenia 

I takie info dla panów wyżej gt = aktywność nie musicie tego pisać 2 razy i wspominać o rzeczach które widać w podaniu typu ,,wiek" 

Edited by Katelyn

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.