Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Cherry
  • Banana
  • Apple
  • Military
  • Emerald
  • Chocolate

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: mmaatteusz

Nick gracza/admina: Messem

Opis sytuacji: Messem przez prawie całą ostatnią rundę tej mapy z demka zachowywał sie tak jak nie powinienen , prokowacja i zabawa z więźniem czym popsuł ostatnią rundę. 

IP/SID:

Data i czas zdarzenia: Po 20:00 10.01.2019

Dowody(ss/demko):https://drive.google.com/file/d/1Z7ZNpAspTfuET9nsKj1CmGxQGZkc7L0u/view?usp=drivesdk

Edytowane przez mmaatteusz
Poprawka , źle sprecyzowany opis sytuacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, mmaatteusz napisał:

Demko wrzuć na zippyshare.com, bądź podaj link do HLTV.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prowokowałem? NassYou ? Przeciez ja z Kimisun się bawiłem xd. A Poza tym jak Ci coś nie pasowało mogłeś mnie Dac do tt więc nie wiem w czym problem ? :) Ale w porządku jak chcesz się tak bawić to się będziemy bawić ;3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W kwestii przerzucania , tak mogłem ale jak bym to zrobil to , zginąłbyś bron by wypadla kolega z którym sie "bawiles" mialby dostep do broni i latwa droge do Gr'a , patrząc ze to byla ostatnia runda to kompletnie sie nie opłacało i by popsuło całkiem ta ostatnia rundę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale mogłeś mi przecież powiedzieć żebym poszedł do gr bo mnie wywalisz albo coś xd Więc nie rozumiem tego co ty teraz piszesz A Poza tym byłem na dachu więc nawet go nie miałem jak prowokować xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MesseM Grasz tu już trochę i chyba znasz zasady, że za prowokacje, celową prowokację, możesz nawet się pożegnać z grą w Klawiszach, a Ty to usprawiedliwiasz tym, że Admin mógł Cie upomnieć lub kicknąć, no błagam Cie, bądź czasem poważny. To samo, gdyby inny więzień chciał się "pobawić" tak jak to opisałeś to by pewnie został przez Ciebie zabity, czyli cyk faworyzacja.

@mmaatteusz Następnym razem możesz kogoś takiego kicknąć bez obawy, że zostanie po nim broń. 

Skarga oczywiście słuszna, a oskarżony zostanie należycie ukarany. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Problem został rozwiązany!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.