Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Gratki za tego GLOBALA i również mam nadzieję że na dłużej u nas zostaniesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema, zapraszam na COD 201 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka. Wbijaj na COD 401!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

• Przez UNDERDOG
      witam. gram u was XXXX czasu nagle wyrzuca mnie z serwera z takim błędem  CMD_MAXBACKUP hit
      dodam ze jestem takim słabym gościem w obsłudze kompa i cs-a, że szkoda gadać....
      prosze o pomoc bo google mi nic nie pomogło już 4 raz różne cs-y instalowałem i nic
      dodam że raz czyałem ze trzeba takie komendy wpisaćc w konsole:
       cl_updaterate 20
       cl_cmdrate 30
       cl_cmdbackup 2
       rate 7500
      też nie pomogło :( niestety opadam z sił ehhh...
      raz też kazali coś tam odszukać w plikach i usunąć ale też nie pomogło
      proszę o jak najszybszą pomoc i z góry dziekuje :)
      P.S jeśli pomyliłem działy to prosze o przeniesienie, pozdrawiam :)
    • Przez c6o.
      Cześć! Mam na imię Mateusz, mam 17 lat, uczę się w technikum na profilu teleinformatyk. Interesuję się sportem, grafiką komputerową i grami. Mam nadzieję, że mój pobyt na serwerowni będzie owocny! Niżej załączam mój krzywy ryjek 😎. Pozdrawiam cieplutko, digtalART  

• Przez najarany30fps
      A więc jak każdy to każdy , witam serdecznie ! Jestem Mateusz wiosen 23 lata leca wraz z włosami jestem delikatnym zakolakiem żarcik  Nie no troche jestem . Nick na Csie Najarany30fps , skąd taki nick ? a to przez to że podobno zawsze wygladam i gadam jakbym był ujarany :D:D a 30fps sobie dopisałem żeby było ze gram na xpeku 95 :DZainteresowania Motoryzacja , a w szarym życiu jestem kierowcą 13 h dziennie za kółkiem , ale wieczorkiem opór w cs'a!  Ogólnie grałem tutaj kiedyś jeszcze za czasów komuny ale że musiałem oddać swój komputer na dyskietki za życie ,wiec musicie mi wybaczyć że miałem taka przerwe i odszedłem na dłuzszy czas ! ale  UWAGA wróciłem i mam nadzieje że dojdę do wprawy wiadomo że tego się nie zapomina ale czasami gra nie idzie , więc proszę brać mnie poprawkę a nie twiedzić o ten wszedł co na botach dostaje bęcki żarcik kurła miało być przywitanie a zaraz opowieść napisze ! a więc witam was serdecznie moi drodzy i widzimy się na serwerze ! 
    • Przez najarany30fps
      Witam od dłuzszego czasu zacząłem grać u was na serwerze , dokładnie only dd2 oczywiscie cs 1.6 , nie wiem gdzie dokładnie się zgłosić o jakieś wyjaśnienie tej sytuacji .  Dostałem BANA za jakieś CFG gdzie moje CFG składa się z podstawowego CFG gracza, gram od 2009 r nie mam 15 lat tylko 23 wiec nie wspomagam się jakims chłamem z google jakieś aimy inne ch**e muje :p miałem przerwe od grania jakieś 3 lata , i gdy zacząłem grac jebum BANICJA !  nie wiem dokładnie który to admin ponieważ mam tylko takie coś poniżej . Ban jest na steam wiec jest wykluczone że ktoś grał na moim koncie . Nigdy na żadnym serwerze nie dostałem bana a nagle u was na serwerze był ten pierwszy raz , jeżeli jest źle coś sformułowane bądź są błedy interpukcyjne to wybaczcie. Prosiłbym o jakieś wyjaśnienie z góry dziękuje pozdrawiam serdecznie.  W załączniku wrzucam swoje CFG . 
      [AMXBans] =============================================== 
      [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
      [AMXBans] Pozostalo ci 4 minut bana. 
      [AMXBans] Zbanowany Nick : najarany30fps 
      [AMXBans] Powod : ' n1nja AIM CFG ' 
      [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl 
      [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 31681222 ' 
      [AMXBans] Twoje IP : ' 83.31.150.76 ' 
      [AMXBans] ===============================================

config.cfg
    • Przez Deve.
      Witam wszystkich, jestem Deve :) Znalazlem wasz serwer przez przypadek, wszedlem i zostane na dluzej :) W CS'sie siedze juz okolo 10 lat, wiec mam nadzieje ze bedzie nam sie dobrze wspolpracowalo :)
      Pozdrawiam i do zobaczenia na DD2 :)

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.