Jump to content
Aktualnie tabelka serwerów jest przebudowywana i na ten czas została wyłączona. Prosimy o korzystanie z adresów IP podanych w opisach działu.
Sign in to follow this  
Wasilij Zajcew

[PROBLEM] z Hasłem

Recommended Posts

Ja się pytam po co jest to hasło na nick jeśli to nie działa poprawnie grając dziś później sobie zrobiłem przerwę, bo praca i tak dalej, a tu wchodzę, a tu znów klan się posypał dowiedziałem się, że ktoś wszedł na nick mój lub Ciastka i usuną graczy i dodał innych hmm... To hasło nie działa poprawnie, bo nie raz byłem światkiem jak było x2 Onyx czy też innych graczy..

Mapa na której się włamał ten gracz, a wiem, że nic to nie da jak usuwa i dodaje byle kogo..

Link - https://www120.zippyshare.com/v/tOKoSK48/file.html

A hasło składa się, z 13 liter i cyfer ma małe i duże litery i kompletnie nikt nie miał by prawa się włamać czy zgadnąć, bez sens te hasła jak widzę..

Też dodam swoje 3 grosze.

Też ostatnio tak miałem ,że zmieniłem hasło a dziś jak Wasilij mówił na serwerze to z ciekawości sprawdziłem u siebie i nie miałem ustawionego hasła .

Premium

Ja problem z samym usuwaniem się hasła też mam od dawna na 201 i 401. W sumie nie wiem czemu tego nigdy nie zgłosiłem. 

Ps. To nie jest oczywiście tak, że hasło jest usunięte gdy wracam na serwer po dłuższej przerwie, miałem tak pod koniec grudnia gdy po dniu przerwy kolega poprosil, żebym ulepszył klan na 201.

Ja też cos dodam od siebie.

Ostatnio załozyłem hasło składajacego sie z liter i liczb nikt nie mial prawa zgadnac tego hasła gdy wszedłem na serwer hasło było usuniete 

Prosze o naprawienie tego zeby ktos nie wszedł na nasz nick i grał na naszej zakupionej premce i psul nam staty 

Donator
Propozycja została zaakceptowana!
Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.