Jump to content
Aktualnie tabelka serwerów jest przebudowywana i na ten czas została wyłączona. Prosimy o korzystanie z adresów IP podanych w opisach działu.
Sign in to follow this  
Vac ToJa

Skarga

Recommended Posts

Twój nick: Vac ToJa

Nick gracza/admina: Sceptyk

Opis sytuacji: Wybralsmy zabawę sparta day, zostal tylko sceptyk i jakis gosc , snajper który pomimo ze jest dzieckiem ogarniał te ct , podczas tej zabawy przeszkadzał sceptykowi strzelajac w niego z auto-kampy strzelil zaledwie 15 ammo sceptyk padl i nagle polecila prem dla snajpera za "Utrudnianie gry". Stanąłem w Snajpera obronie piszac na [email protected](GRACZ) Vac ToJa : perm?
(GRACZ) Vac ToJa : bo padles? i nagle dostaje bana za prowokacje na 1h xD tu juz nawet nie chodzi o mnie ale o tego Snajpera ze sceptyk zbanowal go z nerwów, z resztą mnie też ale ja to bym się odbanowal i gralbym na innym nicku ale juz to zostawie. Apeluje o skrócenie bana i wyciągnięcie konsekwencji wobec tego admina bo na tym jailu na za duzo sobie pozwala np udając ze nie widzi markera i wtedy kazdy boi sie go zabic bo dstanie bana, smieszne to.

IP/SID: (macie to)

Data i czas zdarzenia: 14:25

Dowody(ss/demko): https://www41.zippyshare.com/v/xYtseWK9/file.html

Co do SNAJPERA napisałem do [email protected] aby zdjął mu bana, miał być na 1 dzień, ale każdemu się zdarza miss click. Co do Twojego bana, sytuacja wygląda w ten sposób, że Podczas walki/pojedynku CT nie może przeszkadzać/utrudniać gry. W przypadku Snajpera strzelał mi na zabawie Walki Spartanów z Auto-kampy w tarcze przez co celownik mi podskakiwał i nie mogłem wymierzyć i strzelać w drugiego TT'ka. Zacząłeś spamić na [email protected] między innymi słowami takimi jak "Żałosne" prowokując mnie tym, więc zostałeś zbanowany za prowokacje. Rozmawiałem z Opiekunem na tego typu zaczepki i mówił, aby banować za prowokacje. ( @Pacho Herera pamiętasz sytuacje z mapy jail_2014 "ez")

"Udając, że nie widzi markera i wtedy każdy boi się go zabić bo dostanie bana, śmieszne to"? - Śmieszne to jest to co napisałeś, jakoś jak nie szedłem po markerze i uciekałem na KZ'ta to mahmed mnie karniakował, abym wrócił, a na poprzednich rundach mnie zabijał, więc nie wiem co Ty wymyśliłeś, że ktokolwiek dostanie bana. Bo bajkę to Ty ładną wymyśliłeś tylko szkoda, że nie dałeś dowodów na to, że takowa sytuacja miała miejsce, bo takiej sytuacji nie było.

Guest pfff

Człowiek nie maszyna, zawsze może pomylić przyciski, Sceptyk szybko zareagował i napisał do kogoś o skrócenie bana, ale tak czy tak 1 dzień to i tak za długo, proszę Was, w którym wieku żyjemy, wiadome, że nie ma w taryfikatorze objętej takiej sytuacji i Admin może sam wybrać nagrodę dla takiego kolegi to jednak banujcie z głową, albo najpierw piszcie do Opiekunów.

Proszę o skrócenie bana nie do 1 dnia, a do godziny(czyli już minął) + Snajper otrzyma ode mnie bana na dołączenie do Klawiszy @Holister  @twerkzi 

A do Ciebie @Sceptyk banuj z głową, bo następnym razem będę wyciągał konsekwencję za bany za taką błahostkę na taki długi okres czasu. 

Co do bana dla Ciebie @Vac ToJa próby wszczynania kłótni są nagradzane banicją, wyjechałeś do Admina z bulwersem nie wiedząc, że mógł walnąć gafę, więc otrzymałeś bana, a wiem, że lubisz się pokłócić czy powyzywać więc oczywiście się ban należał + dowody które podałeś, a raczej brak ich, nie wniosły nic do skargi. 

Guest pfff
Problem został rozwiązany!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.