Jump to content

Holister

Zasłużony
 • Content Count

  1,754
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Holister last won the day on August 28 2019

Holister had the most liked content!

About Holister

 • Rank
  "Pewność jest dla tych, co myślą mniej."

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

20,550 profile views
 1. KAJ SA TWE RANGI

  1. Show previous comments  2 more
  2. Kenon

   Kenon

   a TAK na serio szkoda go ;/

  3. docipek

   docipek

   Ale On wyjezdza mowie serio, prawda Pawełku?

    

  4. Holister

   Holister

   To prawda.

 2. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 3. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 4. @Fafka - wyjaśnij sytuację i przedstaw dowody. Masz na to 24h. Przerzucam do działu serwera.
 5. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 10. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. Ban słuszny. Jeżeli chcesz w dalszym ciągu grać na naszych serwerach to zmień wartość komendy cl_lw na "1". Ban zostaje.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.