Jump to content
×
×
 • Create New...

Holister

Deserved
 • Content Count

  2,619
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18
 • Donations

  0.00 PLN 

Holister last won the day on August 28 2019

Holister had the most liked content!

About Holister

 • Rank
  "Pewność jest dla tych, co myślą mniej."

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

21,085 profile views
 1. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 2. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 3. @Fafka - wyjaśnij sytuację i przedstaw dowody. Masz na to 24h. Przerzucam do działu serwera.
 4. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 5. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 10. Ban słuszny. Jeżeli chcesz w dalszym ciągu grać na naszych serwerach to zmień wartość komendy cl_lw na "1". Ban zostaje.
 11. @Labeo - wstaw screen'a z programu + link do demka (24h).

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.