Skocz do zawartości
 • Sky
 • Blueberry
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Cherry
 • Default
 • Banana
 • Apple
 • Military
 • Emerald
 • Chocolate

Holister

UB Team CS 1.6

Ostatnia wygrana Holister w dniu 9 Październik 2018

Użytkownicy przyznają Holister punkty reputacji!

O Holister

Admin TS3
UB Team CS:GO
 • Tytuł
  Paradiso.

Informacja

 • Płeć
  Mężczyzna/Man
 • PC
  Windows 10 Pro
 • Mobile
  iOS

Kontakt

 • Steam
  raynie

Ostatnie wizyty

10 468 wyświetleń profilu
 1. ===> Zagłosuj na serwer Only Mirage <=== ===> Zagłosuj na serwer 3 Maps <=== ===> Zagłosuj na serwer Only DD2 <=== ===> Zagłosuj na serwer Only Mirage #2 <=== ===> Zagłosuj na serwer SURF + RPG <=== ===> Zagłosuj na serwer Only AWP <=== ===> Zagłosuj na serwer Arena 1vs1 <=== ===> Zagłosuj na serwer 5 Maps <=== ===> Zagłosuj na serwer Deathrun <=== ===> Zagłosuj na serwer Teamspeak3 <===
 2. ===> Zagłosuj na serwer Only DD2 <=== ===> Zagłosuj na serwer Only DD2 #2 <=== ===> Zagłosuj na serwer FFA <=== ===> Zagłosuj na serwer [GO:MOD] 4 Maps<=== ===> Zagłosuj na serwer Cod 201 <=== ===> Zagłosuj na serwer Cod 401 <=== ===> Zagłosuj na serwer Jail Break <=== ===> Zagłosuj na serwer BaseBuilder <=== ===> Zagłosuj na serwer Paintball <===
 3. Holister

   Zbanowany screenshoty

  Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 4. Holister

   Zbanowany screenshoty

  Dostałeś bana 13 stycznia, a w regulaminie jest napisane: "1.16 Każdy gracz ma 72h na odwołanie się od bana.", a więc czas na odwołanie się od bana minął. Brak UB.
 5. Holister

   Zbanowany Ban na smurfie

  Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. Holister

   Zbanowany devil 5 perm

  Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Holister

   Zbanowany devil 5 perm

  W bansie masz nadanego bana od @LemoN-został dodany o 16;51, dzisiejszego dnia. Następnie za kilka minut (o godzinie 17;04) wbiłeś na serwer i dostałeś następnego bana, a więc wszedłeś na serwer na aktywnym banie. http://d0naciak.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&amp;advSearch=STEAM_1:0:170569979&amp;advType=steamid&amp;Submit Brak UB.
 8. Człowiek miesiąca: @aXenBiceps™ Najlepszy Administrator: - Najlepszy Moderator sieci: @Kub1nho Najlepszy Redaktor Sieci: @Karolcia ;*** Specjalista poprawnej pisowni: @P00L Najlepszy Grafik Sieci: - Najbardziej pomocny użytkownik na sieci: @Adrian. Najlepszy pracownik na rzecz serwera: @don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ Najlepszy pracownik na rzecz sieci: @d0naciak Najpoważniejsza osoba na sieci: @Zborek ツ Najlepszy pracownik miesiąca: @Kub1nho Najbardziej uprzejma osoba na sieci: @Dranzer Najbardziej zasłużona osoba na sieci: - Najbardziej zaufana osoba na sieci: @Wiki Najbardziej aktywny/a osoba na Chatbox'sie: @CABAN Najwredniejsza osoba na sieci: - Największy śmieszek na sieci: @platyna1992 Największy bot na sieci: @Czarna. Największy Spamer sieci: @Fafka Największy płaczek na sieci: - Największa mądrala na sieci: @Maciej. Najbardziej lubiana osoba na sieci: @The Lion King. Najbardziej oziębły charakter: - Najbardziej irytująca osoba na forum: - Nasz Przyjaciel na sieci: @Polej Uzależniony/na od forum: @Zborek ツ Najaktywniejszy szarak sieci: - Najprzystojniejszy: - Najładniejsza: -
 9. Czekamy na rozpiskę ze strony @Ghost69, który ma na to 24h.
 10. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=60871 w bansie jest napisane, że jesteś odbanowany. Sprawdź, czy możesz wejść na serwer.
 12. Holister

   Odbanowany ODWOLANIE ;)

  Wstaw ssy na hosting zippyshare.com i wrzuć w jeden link. Czekamy na poprawę.
 13. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.