Jump to content

Serwer PB CS GO

kuzi
 Share

Recommended Posts

Witam.

Zakładam temat z dość poważną i dobrze przemyślaną propozycją jaką jest stworzenie serwera gry w CS GO z Paintball MOD.

Dość długi okres czasu nad tym myślałem i postanowiłem porozmawiać z pewnymi osobami na temat mojego pomysłu, ku zaskoczeniu ich reakcja była pozytywna. 

Jak miałoby to wyglądać? Zaraz na dole podam kilka propozycji, ale odnośnie serwera, jeśli chodzi o koszta finansowe jesteśmy w stanie pomóc. Pisze w liczbie mnogiej bo jest nas więcej, tzn. Ja, @BlancioR oraz @Tynaa..

Chcielibyśmy, ruszyć krok w przód i pomoc w rozwoju nowym możliwością.

Skąd ten pomysł? Ponieważ coraz więcej osób posiada CS GO, a z tego co się dopatrzyłem to jest tylko jeden PaintBall serwer, ale nie polski, drugi powód to jest banalnie prosty, ze względu malej frekwencji PB CS 1.6.

OTO KILKA PRZYKŁADÓW: 

maxresdefault.jpg

maxresdefault (1).jpg

Edited by kuzi

Pomysł na pewno ciekawy, jednak na ten moment tworzenie nowego serwera mnie po prostu przerasta. Nie raz mieliśmy miejsce na sieci, gdzie na start każdy chętny do stworzenia czegoś nowego, a potem jednak bardzo szybko się te osoby wypalały.

1 godzinę temu, d0naciak napisał:

Pomysł na pewno ciekawy, jednak na ten moment tworzenie nowego serwera mnie po prostu przerasta. Nie raz mieliśmy miejsce na sieci, gdzie na start każdy chętny do stworzenia czegoś nowego, a potem jednak bardzo szybko się te osoby wypalały.

A jeśli bym stworzył sam serwer, jest możliwość połączenia się z siecią 1shot2kill ?

5 godzin temu, d0naciak napisał:

no wiesz może inne serwery nie wypaliły ale ten może być nawet całkiem zresztą mało takich serwerów Polskich jest warto spróbować czegoś nowego :)

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.