Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kuzi

Użytkownik
 • Content Count

  55
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  13h 11m 34s

6 Followers

About kuzi

 • Rank
  Silver I
 • Birthday 04/26/1997

Information about me

 • Location
  Pomorze/Lębork
 • Sex
  Mężczyzna/Man

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. witam mam problem z wejsciem na serwer wczora gralem normalnie dzis wchodze i nie da sei wejsc w konsoli taki komunikat wyskakuje

  Connecting to 145.239.16.83:27015...
  You have been banned from this server.

  Connecting to 145.239.16.83:27015...
  You have been banned from this server.

  Connecting to 145.239.16.83:27015...
   

  1. Sheriff ╚══════╝

   Sheriff ╚══════╝

   Kuzi Ci tu nic nie pomoże napisz tutaj https://1shot2kill.pl/forum/185-odwołaj-się-od-bana/

   Pamiętaj aby dostosować się do wzoru

  2. Ubojnia

   Ubojnia

   dzieki pomoglo reset routera

    

 2. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 3. Ten plugin na tym serwerze nie ma najmniejszego sensu, ze względu na kosy co zabijają jednym ciosem, jakie szanse ma wtedy przeciwnik nie wiedząc jaki masz nóż? Staramy się mieć pluginy takie, które mają jakiś sens, żeby nie przeciążać serwer.
 4. kuzi

   Przyjęty Podanie

  Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 5. kuzi

   Przyjęty Podanie

  Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. kuzi

   Przyjęty Podanie

  TWOJE PODANIE ZOSTALO PRZYJĘTE. PO RANGE DO DZIAŁU, A PO FLAGĘ ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE NA PRIV.
 7. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. TWOJE PODANIE ZOSTALO PRZYJĘTE. PO RANGE DO DZIAŁU, A PO FLAGĘ ZGŁOŚ SIĘ DO MNIE NA PRIV.
 9. ✔ - Wiek ✔/ ✖- GT do nadrobienia ✔- Forum bardzo dobre ✔ - Mikro ✔ - Staż ✎ - Gracz jest nam bardzo dobrze znany, doświadczony, miły, uczciwy, szczery oraz dojrzały. Miał przerwę w grze, ale wrócił do nas. Chciałbym z taką osobą współpracować, jest to bezproblemowy chłopak i pomocny bardzo. ◕ - Dałbym graczowi szanse. Jestem na TAK
 10. kuzi

   Przyjęty Podanie

  ✔ - Wiek ✔/ ✖- GT do nadrobienia ✔ / ✖ - Forum do nadrobienia ✔ - Mikro ✔ - Staż ✎ - Gracz mimo młodego wieku, jest bardzo opanowany, miły, wyrozumiały, a co najważniejsze dojrzały. ◕ - Dałbym graczowi szanse, ale na tydzień okres próbny, w tym czasie musisz nadrobić wszystko i wykazać się, że faktycznie się sprawdzasz.
 11. No to działamy kumpel :P 

 12. kuzi

  Serwer PB CS GO

  A jeśli bym stworzył sam serwer, jest możliwość połączenia się z siecią 1shot2kill ?
 13. kuzi

  Serwer PB CS GO

  Witam. Zakładam temat z dość poważną i dobrze przemyślaną propozycją jaką jest stworzenie serwera gry w CS GO z Paintball MOD. Dość długi okres czasu nad tym myślałem i postanowiłem porozmawiać z pewnymi osobami na temat mojego pomysłu, ku zaskoczeniu ich reakcja była pozytywna. Jak miałoby to wyglądać? Zaraz na dole podam kilka propozycji, ale odnośnie serwera, jeśli chodzi o koszta finansowe jesteśmy w stanie pomóc. Pisze w liczbie mnogiej bo jest nas więcej, tzn. Ja, @BlancioR oraz @Tynaa.. Chcielibyśmy, ruszyć krok w przód i pomoc w rozwoju nowym możliwością. Skąd ten pomysł? Ponieważ coraz więcej osób posiada CS GO, a z tego co się dopatrzyłem to jest tylko jeden PaintBall serwer, ale nie polski, drugi powód to jest banalnie prosty, ze względu malej frekwencji PB CS 1.6. OTO KILKA PRZYKŁADÓW:
 14. TAK + mikro + staż + STEAM (duzy plus, bo specjalnie kupił steam) +/- amx to kwestia nauki + jedyna osoba z niewielu z którą można na luzie pogadać na serwerze. + dojrzałość + kultura + pomocny + bardzo duża aktywność na serwerze. JAK DLA MNIE SPEŁNIA WSZYSTKIE WYMOGI NAWET I WIĘCEJ.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.