Jump to content

Stalker pisze.

Guest
 Share

Recommended Posts

Kiedykolwiek odczuwałeś to?

Byłeś?

Trwałeś?
Czułeś?!

Ten zapach, ta chwila.. 

Trwała. Raz po raz. Gdy twoja dłoń sięgała pod bluzkę, gdy zamykałeś oczy.

Gdy wpijała Ci paznokcie w plecy, głęboko oddychaliśmy?  Walczyliśmy, kto będzie spał przy oknie.

Ale.. kupiłeś świece, wino.. Czy to wystarczy? 

Czuła Cię, twój zapach mieszał się z rozrzucaną kołdrą, twoja warga czuła jej skórę.  Mieszkamy oddzielnie, ale widzimy się razem. Czuć zapach twój, ale wiesz, trochę się boję.  Po co te nerwy, te słowa, te łzy. 

Zawsze można spróbować, bawić się, mówić, bać się. 

Ale.

Gdy dotykałaś mnie, czułem drżenie. Czułem strach i podniecenie, czułem, jak materac ugina się pod nami, czułem, że jesteś Tym na kogo czekałem. Czułem Twą kobiecość, tą pewność siebie, która biła od Ciebie, ten zapach... Twój wygląd, gdy makijaż starannie nałożony rano,  zmazałaś do spania. Nieważne. Dalej czułem to samo. dalej piękna, dalej uśmiechnięta, dalej władcza, dalej Ty.  Dalej trwałaś, chciałaś i czułaś. Dalej uśmiechałaś się i lubiłaś.

Widziałem Cię skuloną pod kołdrą, taką bezbronną, ale ciepło płynące od Ciebie czułem głęboko, wiedziałem, że to co sobą prezentujesz, co mówisz, co robisz... a dalej leżysz, bezbronna, spokojnie oddychająca i przytulona do poduszki. Widziałem Cię jednocześnie jako kobieta, którą zapragnąłem, którą wielbiłem, chciałem i podziwiałem. 

Czułem, nad ranem gdy się budziłaś i przytulałaś się z powrotem do mnie, by ogrzać, choć całą kołdrę zabrałaś..

Czy kiedykolwiek byłeś pewien?

Że to, ta? 

Czy ona będzie na zawsze? 

Ja dalej nie wiem, błąkam się. Zawsze szczery, otwarty, walczę. Czasem przegrywam. Ale wiem jedno. 

Jeśli nie spróbujesz, nigdy nie zasmakujesz..

Zapachu.

Smaku.

Chęci.

Czy jestem? Czy Ty jesteś? Dalej czuję Twe usta na swoich wargach, dalej czuć zapach Twych perfum na mnie. Nie wiem, nie wiem. Ale chcę. Chcę byś wracała, byś się bawiła, uśmiechała.

Chcę. 

"Chcę Ci dać co najlepszego mam w sobie.

Nie wiem dlaczego to robię.

Pewnie dlatego, że to wciąż siedzi w mojej głowie."*

* donGURALesko - Chcę Ci dać. 

Wyjątkowo.. z dedykacją dla @CABAN, @Nati., @M4A1 oraz wszystkich Pań z 1s2k. Bądźcie sobą. Zawsze. I wszędzie. I nie dajcie się zdominować facetom. Jesteście najlepsze.

Edited by Guest

Ładne. Popracuj nad skupieniem się na osobie tj. liczba pojedyncza druga osoba lub pierwsza osoba liczba pojedyncza lub pierwsza osoba liczba mnoga i jeszcze ogólniki bezokoliczniki. Troszkę ciężko czytać i się odnaleźć kto mówi i do kogo. Najpierw mówię do "Ciebie mężczyzno". Później "my mieszkaliśmy", przejście do "ja czułem, widziałem". Takie jakby niespójne dla mnie i rozrzucone przez ileś osób mówiących w tekście. 

Ogólnie podoba się jeżeli chodzi o przekaz i przemyślenia :)

47 minut temu, psychoPatka napisał:

Ładne. Popracuj nad skupieniem się na osobie tj. liczba pojedyncza druga osoba lub pierwsza osoba liczba pojedyncza lub pierwsza osoba liczba mnoga i jeszcze ogólniki bezokoliczniki. Troszkę ciężko czytać i się odnaleźć kto mówi i do kogo. Najpierw mówię do "Ciebie mężczyzno". Później "my mieszkaliśmy", przejście do "ja czułem, widziałem". Takie jakby niespójne dla mnie i rozrzucone przez ileś osób mówiących w tekście. 

Ogólnie podoba się jeżeli chodzi o przekaz i przemyślenia :)

No niestety, ale taki był zamysł. To tak jak w życiu, wszystko potrafi być chaotyczne i niespójne.

12 minut temu, Stalker napisał:

No niestety, ale taki był zamysł. To tak jak w życiu, wszystko potrafi być chaotyczne i niespójne.

Oczywiście, każdy ma swój indywidualny styl pisania i przekazania treści, tym bardziej, jak taki miałeś zamysł. W moim odczuciu ciężkie do czytania i skupienia co autor miał na myśli :p Kilka razy analiza, ale nie wszystko musi być zrozumiałe za pierwszym razem :)

Edited by psychoPatka

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.