Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1

Zasłużony
 • Content Count

  543
 • Posts on chatbox

  13,165
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13
 • Time Online

  14d 10h 16m 6s

M4A1 last won the day on April 13

M4A1 had the most liked content!

About M4A1

 • Other groups Dziewczyna
 • Rank
  i was sick of saying sorry, so i said goodbye.
 • Birthday 06/23/2001

Information about me

 • Location
  Białystok
 • Sex
  Kobieta/Woman

Contact

 • GG
  60163477

Recent Profile Visitors

17,547 profile views
 1. Dziękuję! Mam nadzieję, że w trzy dni zdołam zobaczyć większość z wymienionych rzeczy, zapowiada się ciekawy wypad Dziękuję. Poradzę sobie rade bez oprowadzania
 2. ODŚWIEZAM wybór padł na trzydniowy wyjazd do Gdańska. Może ktoś był/jest i poleci coś do zwiedzania + jakieś knajpki z jedzeniem?
 3. 1. Jak zmienił się Twój światopogląd z biegiem czasu? 2. Jaki jest Twój ulubiony gatunek filmowy? 3. Masz swój ulubiony film? Jeśli tak, to o czym on opowiada? 4. Jak duże znaczenie w życiu ma obecność przyjaciela? 5. Żyjesz według własnych zasad? 6. Czy miłość jest potrzebna w życiu człowieka? 7. Jak często się uśmiechasz? 8. Uważasz, że płacz jest oznaką słabości czy siły? 9. Jeśli mógłbyś zmienić wszystko co zrobiłeś, zmieniłbyś cokolwiek? 10. Dlaczego tak trudno nam pokonać ból psychiczny? 11. Czy jest coś za czym tęsknisz? 12. Czym dla Ciebie jest tęsknota? Jak ją zinterpretujesz? 13. Jak myślisz – o szczęście trzeba walczyć czy przychodzi samo? 14. Piosenka na dziś? 15. Dlaczego tak trudno pozbyć się wspomnień, które rozdrapują stare rany? 16. Trening góry czy trening dołu? 17. Masa czy redukcja? 18. Jak zdefiniujesz słowo ,,zaufanie”? 19. Po czym rozpoznasz, że ktoś kłamie? 20. Gdybyś mógł wybrać jedną potrawę, która od tej pory będzie miała zero kalorii to co to by było? 21. Co powoduje, że ludzie zamykają się w sobie? 22. Czego ludzie nie doceniają w dzisiejszych czasach? 23. Jeśli mógłbyś spełnić jedno swoje życzenie, co by to było? 24. Jeśli całe Twoje życie było filmem, jaki tytuł najlepiej by do niego pasował? 25.Jaki jest twój ulubiony cytat? 26. Kreska dla Zborka. Jesteś za czy przeciw? B)
 4. https://youtu.be/6_8HG-Mdo38

  KęKę mistrz <3 a refren rozpiernicza 

  1. Miuoszek

   Miuoszek

   Chudy Chłopak lepszy xD

 5. O starówka super pomysł muzea również.Galerie raczej mnie nie interesują, nie zwiedzam sklepów i za duże tłumy do Lublina mam 3 godziny drogi, więc też świetna opcja
 6. Witam! Nie wiem czy jest to odpowiedni dział, ale nic innego nie znalazłam. Niedługo zbliżają się moje osiemnaste urodziny, jestem takim typem osoby, która nie ,,opija” urodzin. Szukam miejscowości w której można zwiedzić i zobaczyć coś ciekawego, chciałabym wybrać się w taką jednodniową podróż, ale, że jestem ,,boidupą” boje się jeszcze oddalać od domu, stąd moje pytanie do Was. Jakie miejscowości moglibyście mi polecić? Maksymalnie 2–4 godziny jazdy od Białegostoku lub 2 godziny od Warszawy i okolic, po głowie krąży mi właśnie nasza stolica, więc co można tam zobaczyć prócz Pałacu Kultury i Nauki oraz Centrum Nauki Kopernika?
 7. https://youtu.be/NdRY-9OZOtk

  Każesz mi znikać. Nie wiem tylko czemu trzymasz mnie za ręce.

 8. https://youtu.be/lL1BMXQwW_E

  ,,Życia nie widzisz w kolorach tęczy. Na Twoich policzkach tylko jego szorstki język. Polegałaś na czyimś słodkim sercu i zjadłaś całą paczkę tych pieprzonych cukierków.”

 9. Haha, dobre, dobre, aż chciałoby się więcej, szkoda, że króciutko, ale to nic! Dobra robota Natalio!
 10. Nieźle, nieźle. Mickiewicz się przy Tobie chowa!
 11. Zgadzam się całkowicie z tym cytatem. Przyjaźń - według mojej definicji opiera się na dwóch rzeczach - szacunku i zaufaniu. Oba czynniki są niezbędne. I muszą działać w obie strony. Można do kogoś żywić głęboki szacunek, ale bez zaufania przyjaźń się rozpada na kawałki. Śmiało mogę rzec, że prawdziwymi przyjaciółmi są Ci, którzy nigdy nie opuszczają naszego serca, nawet jeśli na chwilę znikną z naszego życia. Po latach rozłąki bez trudu na nowo podejmujemy przerwaną znajomość. Nawet jeśli umrą, w naszych sercach pozostaną na zawsze i pozostawią po sobie najpiękniejsze wspomnienia.
 12. Gratuluje wygranym! Najlepszy serwer to COD 201 😎 @Ewwcia.ludzie się nie znają, nie pasuje tam mój nick
 13. Kilka parę drobnych błędow jest, ale nie ma co się czepiać. Wyszło super, plusik
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.