Jump to content
Z powodu testu wyłączono tabelkę serwerów. Prosimy o korzystanie z adresów IP podanych w opisach działu.

psychoPatka

Kobieta
 • Content Count

  35
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

About psychoPatka

 • Rank
  Silver I

Recent Profile Visitors

1,208 profile views
 1. Standardy spełnia: mikro, wiek, znajomość amx. Od siebie dodam, że Jarek po rezygnacji admina już jako gracz bardzo dużo zgłaszał typu problemy z graczami i z serwerem gdy coś się działo czy to na [email protected] czy steam. Nie wyszedł z roli ani na chwile, dalej po cichu czuwał nad serwerem. Ma chłop to we krwi Uważam, że dobrze wykonywał swoją robotę admina, radzi sobie z graczami, zna ich i jest opanowany.
 2. Haha najlepiej na litość o plusy żebrać Co do całej historii z "oszustami" to zawsze znajdzie się gdzieś jakaś wada systemu i mogli nie przewidzieć, że przerodzi się to w falę masowego wkurzenia graczy, więc wątpię aby było to celowe zagranie ze strony epic games. Myślę, że powinni dodać funkcję koszyka jeżeli właśnie przez pojedyncze kupowanie kilku czy kilkunastu gier wystąpiły komplikacje. Co do osoby, której wyciekły prywatne dane... słabe bardzo ze strony epic games. Jak dla mnie dobry powód, żeby pozwać taką znaną firmę i wyciągać niezłe odszkodowanie. Z drugiej strony na co komu wyciąganie swoich wszystkich danych z takiej strony i proszenie o odesłanie ich w wiadomości? Jakbym ja dostała jakieś losowe wszystkie dane jakiegoś użytkownika to w sumie nic bym z tym nie zrobiła i też usunęła no bo po co i na co mi to. Ewentualnie znaleźć typa na fb, pośmiać się z jego zdjęć i tyle Ciekawy artykuł, trochę stylowo do podciągnięcia, ogólnie spoko.
 3. Był już adminem, więc ogarnia amx. Spełnia wymagania standardowe: steam, mikro, wiek etc. Na duży plus, że to stary wyjadacz, który zna serwer i stałych graczy. Jestem na tak.
 4. Ałłł. Mocne
 5. Miło, że wracasz. Mikro ma Potrafi zadbać o porządek na serwerze Miał już admina Wszystko na plus. Jestem na tak.
 6. psychoPatka

  Ori was Wita

  Cześć, zgadzam się z Tobą. Pjona
 7. A ja powiem, że film mi się średnio podobał. Może cztery, pięć razy się zaśmiałam, ale nie było to do łez, tylko pod koniec małe wzruszenie. Jednak czas mi się dłużył, czekałam na rozwinięcie akcji, bo taka nuda od początku. Nawet jak już coś się zaczęło dziać to taką słabizną wiało. Owszem jest kilka sytuacji, które były ciekawe, fajnie dopracowane, oczu nie mogłam oderwać momentami, ale tylko chwilowe. Ogólnie film wart obejrzenia, choćby dlatego, że to koniec serii, dużo kasy wywalili na to, no i niby większości się podoba. Może za bardzo podniosłam poprzeczkę i oczekiwałam czegoś naprawdę spektakularnego.
 8. Powiedz mi, że to żart 😂 Wyobraź sobie tych 15 typa w terro, którzy blokują się w bramie na aztecu i nie mogą zraszorwać, bo połowa zablokowała się w bramie. Nerwy, złość, pewnie zaczną wyzywać się nawzajem, bo dochodzenie teraz który gracz pierwszy zablokował i bla bla bla. W ogóle na każdej mapie są miejsca gdzie tt czy ct łatwo się mogę blokować. Nie podoba mi sie pomysł, jestem PRZWCIW.
 9. Nie wiem czy zauważyłeś, ale masz perma za wchodzenie na aktywnym banie.
 10. Ok nabił sobie tyle asyst to nabił. Dla Ciebie jest to wykonalne bez asyst, bo dobrze grasz. Ale pomyśl ile osób nigdy by tego nie zrobiło i nie zdobyło takiego wyniku gdyby nie asysty. Właśnie to jest chwytliwe dla serwera jak się gościu będzie chwalić znajomym, że na tym serwerze nabił prawie 100 fragów albo na steam udostępni ss bo historyczne wbicie tyłu fragów to trzeba się pochwalić. A przy okazji zareklamuje nas bo ss z nazwą sieci serwera. Niech się wypowie więcej osób jak uważają, żeby mieć w ogóle co rozważać.
 11. Zgadzam się, że powinien wrócić zakaz przechodzenia graczy do lepszego team. Osobiście mi nie przeszkadza w jakiej drużynie gram jak mnie tam wylosuje. Boję się, że będzie masowe siedzenie graczy na spect, bo czekać będą na miejsce w ct Ale znam graczy, którzy robią to notorycznie, żeby czasem w topce nie zlecieć to uciekają do ct. (W tym miejscu pozdrawiam Murdocka i Kluska ) Jeżeli miałoby to działać potrzeba większej aktywności adminów aby wyłapywali takich ancymonów co lubią ucieczki
 12. To niech ta większość się też wypowie, żeby było można w ogóle brać to pod uwagę Jak dla mnie właśnie jest to forma przyciągania graczy. Nowym, młodym nie zawsze wychodzi od razu granie, a asysta od 1hp jest zachętą, żeby tu zostać, jak zobaczą w tabeli, że mają tyle fragów. Po za tym gdyby nie te asysty tabela byłaby nudna, bo "prowadziliby" zwykle ci sami gracze. Mało serwerów ma asysty od 1hp, o ile w ogóle asysty posiadają. Tym się wyróżniamy. A może zrobić nową tabelę? Gdzie bedzie podział fragi, asysty, śmierć?
 13. Pierwsza grafika spoko, tylko razi mnie ten napis. Ten skos i rodzaj czcionki jakoś nie pasuje mi to do tego fajnego obrazka Druga grafika bardziej mi się podoba, jest taka zwariowana, niby nie ma dużo tej zieleni, ale jest tak w sam raz i nie bije nią po oczach Winner winner chicken dinner
 14. Jak wiosennie się zrobiło fajna oprawa graficzna, czytelny tekst, milo się czyta
 15. Donaciak grzebał w pluginach i wyszło, że wszyscy gracze się słyszeli podczas rozgrywki. Później trochę go nie było, jak wrócił to naprawił problem. Jest ok.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.