Jump to content

Marcinek na grafika?

MarciNeeeeeeeek.
 Share

Recommended Posts

Nick:Forum - Marcinek121 , CS - MarciNeeeeeeeek.
Imię:Marcin
Jakich programów używasz do grafiki?: Photoshop cs6
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 2-3h
Opisz siebie:Jestem miłym zabawnym chłopakiem który lubi grać w gry komputerowe typu CS lub Czasami Minecraft. Interesuję się też piłką nożną.
Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ coś tam zrobić potrafię i chciałbym porobić ludziom grafiki
Na ile oceniasz swoje umiejętności (1-10)?: Mocne 6.5
Twoje przykładowe prace (Co najmniej 3): Prace są przykładowe Niektóre były robione dosyć na szybko :)
Kontakt:GG/FORUM/FB

XdDDD.jpg

sygnaturka.jpg

xddddddddd.jpg

Lance 2.jpg

Podanie napisane słabo. Prace wykonane na niskim poziomie. Nie spełniasz większości wymagań. Właściwie jesteś nowym użytkownikiem forum, jesteś z nami na forum od 10 listopada-bardzo krótko. Przede wszystkim spełnij wszystkie wymagania, pobądź więcej czasu z nami, a także popracuj nad swoimi umiejętnościami graficznymi. Według mnie na ten moment nie zasługujesz, aby dostać się na stanowisko grafika.

Jestem na nie.

Cytat

Wymagania: 

Znajomość ortografii +/-

Konto na forum, które zostało zarejestrowano co najmniej dwa tygodnie temu (Ty jesteś tutaj dopiero 6 dni.)

Posiadane 50 postów -

Jestem na Nie. Jak Panowie wyżej napisali. Słaba aktywność oraz zainteresowanie w dziale z grafiką, podanie napisane na łapu capu, aż nie chce się tego czytać. Jeżeli Ci zależy to powinieneś bardziej się z tym postarać i zachęcić nas do swojej osoby, grafika pozostawia wiele do życzenia, podszkól  się jeszcze, nadrób forum, wymagania i wtedy złóż podanie.

Również na nie.

Nie znam się jakoś bardzo na grafice ale od razu zauważyłam że twoje prace są dosyć niskiej jakości. Podanie również mam wrażenie że napisane na odwal się. Na forum cię też za bardzo nie widzę. 

Nabierz więcej doświadczenia w grafice, jak to się mówi, praktyka czyni mistrza. Za jakiś czas może spróbuj ponownie ;)

Powodzenia

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.