Jump to content

Serwer


Guest
 Share

Recommended Posts

Co sie dzieje z tym serwerem,codziennie od godziny 00:00 co chwila laguje,ping skacze do 4000,a w najgorszym wypadku server pada :/ :/ :/ :/ :/ :/ 

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Justyś, jedynie mogą zrobić coś z problemami natury technicznej: lagowanie, craszowanie itp. Natomiast jeśli chodzi o wolny slot tu niestety administracja jest bezradna. Każdy chce pograć a niestety tylko 32 osoby mogą grać w CS'a jednocześnie (tak przewidział twórca gry) reszta musi poczekać aż slot się zwolni. Admini mogą co najwyżej byc wyczuleni na punkcie osób "afczących" czy cziterów ale też nie zawsze się ktoś taki znajdzie żeby zwolnić tego slota. Pozostaje tylko cierpliwie czekać w takim przypadku :)

 

Link to comment
Share on other sites

Justyna nie miała na myśli wejscia z powodu braku wolnego slota,a z powodu gdyż nie można wejść na serwer ponieważ co chwile się coś z nim pierdzieli,to fakt jak zaczyna nagle ping wszystkim skakać do 4000 to chwile później nie można dodać servera do ulubionych ani na niego wejść nie wspominając o lagach które przez pół nocy człowieka doprowadzają do białej gorączki....????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.