Jump to content

Odwołanie

szajbusek
 Share

Recommended Posts

Nick z CS: szajbusek:D
Admin banujący: Donpatrizio
Serwer: dd2
Data zdarzenia: 10.11.2018r
Opis sytuacji: CT nie wykonuje zadań i z tego powodu sie zdenerwowałem i kilka słów poleciało za dużo i ban za obraze 10godzin. A za cele których już ta sama osoba 2 czy 3 raz nie wykonuje zadnej kary. Więc proszę o skrócenie bana na 5min dzięki xD 
Link do bana z amxbansa(http://amxbans1s2k.gameclan.pl/amxbans_new/ban_list.php): 
Wycinek bana z konsoli: BUILD 921 SERVER (0 CRC)
Server # 188
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Pozostalo ci 9 godzin , 52 minut i 56 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : szajbusek : D 
[AMXBans] Powod : ' obrazasz ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 2000988149 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 91.237

• Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wbiłem dopiero co na serwer była może 1 runda po wejściu i nie widziałem żebyś cokolwiek zgłaszał na u@, za to wiązankę słów przez mikrofon wygłosiłeś porządną ;) Stąd ten ban, zresztą to nie twój pierwszy ban czy też kick za kulturę lub obrazę  jak można zobaczyć tutaj  1643920243_Beztytuu.thumb.png.c0af05b00ed9f2c41ab3160e9854e436.png. Może tak długi ban nauczy się trochę opanowania.

// możesz spojrzeć w amxbans, że akurat pilnuje aby wykonywano cele.

Edited by doNPatrizio.

Spoko ale jeśli mnie banujesz to banuj wszystkich za cele itd jak ma być sprawiedliwie . Nie raz zgłaszałem na u@ ale jak widać nikt się tym nie interesuje nie mowie o dzisiejszym. A wiązanka nie była bez przyczyny i admin  powinien brać to pod uwagę nara.

Jakoś sprawdzałem i nie widziałem żeby tamten gracz został na 5min chociaż za cele wyrzucony

Edited by szajbusek

Kara adekwatna do Twojego zachowania, które często jest nieodpowiednie. Nie był to Twój pierwszy ban tego typu czyli godnie z regulaminem została nadana dłuższa kara. I nie usprawiedliwiają tego żadne rzeczy, zgłosiłbyś z kulturą to by tego tematu teraz nie było. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.